Future Proof

GRAPHIC DESIGNER & WORDPRESS MACHER

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 1300 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované21.07.2023

FINAS je platforma na zdieľanie vedomostí v oblasti finančných inovácií a finančného trhu. Prepájame svety tradičných a technologických spoločností finančného trhu.
Aktívne budujeme komunity spoločností a organizácií v oblasti Fintech a Insurtech.
Podporovanie inovácií v oblasti finančného trhu. Zvyšujeme všeobecné povedomie o Fintech a Insurtech sektoroch. Prostredníctvom našich konferencií chceme dosiahnuť náš dlhodobý cieľ, ktorým je rozvíjať, podporovať a vytvárať príležitosti pre presadzovanie inovácií v celej škále biznisu aj spoločnosti.
www.finweek.sk
www.investsummit.sk
www.digiweek.sk
Ak sa stotožňuješ s tým čo hľadáme, zašli nám životopis a tvoje doterajšie projekty.

Náplň práce

-tvorba a aktualizácia jednoduchých Wordpress stránok pre naše konferencie
-aktualizácia konferenčného webu (nahadzovanie obsahu, rečníkov, program konferencie...)
-tvorba DTP – online a print prospektov, aktualizácia propagačných materiálov (brožúry, billboardy, bannery,
prospekty)
-tvorba on-line reklamných bannerov
-tvorba, návrhy a odosielanie emailových kampaní
-základná správa a postovanie na sociálnych sieťach

Požiadavky

  • získané grafické zručnosti na pokročilej úrovni
  • otvorená myseľ na nové systémy
  • chuť k zdokonaľovaniu sa a prístup k náročnejším dňom ako k výzvam, ktoré ťa posúvajú
    profesionálne ale aj ako človeka na vyššiu úroveň
  • skutočná kolektívna lojálnosť a flexibilita, ktorá je potrebná najmä v čase pred dokončením prác k blížiacemu termínu otvorenia konferencie

Ponúkame

  • spoluprácu na medzinárodných konferenciách a eventoch
  • nadobudnutie vysokokvalitných pracovných skúsenosti
  • oboznámenie sa so súčasnými trendami v oblasti technológií a inovácií
  • prácu v príjemnej a priateľskej atmosfére v kreatívnych priestoroch v centre Bratislavy
  • zľavy masáži u našich dobrých „susedov“ (thai massage)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top