FUMBI NETWORK

Product Owner

FormaFull-time

Plat1600 — 4500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané13.05.2021

Sme rýchlo rastúci slovenský fintech startup, ktorý prináša jednoduché a pohodlné investovanie do kryptomien. Veríme, že kryptomeny majú obrovský potenciál a budúcnosť. Narábať s nimi je však stále veľmi náročné a preto je našim cieľom ich priniesť čo najširšej verejnosti nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Fumbi má momentálne viac ako 70 000 klientov a tento počet stále rýchlo rastie. Spravujeme kryptomeny v hodnote desiatok miliónov eur zároveň spolupracujeme s poprednými lídrami v tomto segmente. Okrem nových trhov pridávame aj nové produkty a potrebujeme šikovných a energických ľudí, ktorí majú drive!

Náplň práce

  • Mať ownership nad procesom vývoja nových produktov a features či integrácií
  • Získavať inputy od našich právnikov, programátorov, markeťákov či zákazníckej podpory
  • Poznať naše produkty a služby po technicej stránke
  • Písať produktové špecifikácie a user stories
  • Prioritizovať úlohy, udržiavať prehľad a organizáciu práce vývojárov
  • Zamýšľať sa nad našimi službami produktami z pohľadu koncového užívateľa
  • Hľadať nové nástroje, ktoré môžu posunúť naše procesy a vývoj produktov vpred
  • Dohliadať nad správnou funkciou produktov

Požiadavky

  • Kritické a systematické myslenie s nadhľadom
  • Technický background ( a vysokú školu)
  • Plynulú angličtinu
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Talent na prácu a komunikáciu s vývojármi
  • Skúsenosti s produktovým riadením a projektovým manažmentom
  • Príjemnú láskyplnú povahu so schopnosťou buchnúť po stole
  • Drive, entuziazmus a odhodlanie
  • Blízko k startupovej kultúre
  • Schopnost navigovať a riešiť komplexné zadania a úlohy
  • Povedomie o tom čo je Scrum, Kamban, Design Thinking

Bonus:

  • Základná znalosť SQL
  • Prehľad v technických a ekonomických témach
  • Akékoľvek technické hardskills

Ponúkame

  • Možnosť pracovať na živnosť, sro alebo TPP
  • Priateľský tím
  • Možnosť učiť sa nové veci a objavovať neobjavené a pracovať s novými technológiami
  • Možnosť podieľať sa na raste inovatívneho startupu
  • Možnosť získať časť odmeny v kryptomenách
  • Zamestnanecká Zľava na produkty a služby Fumbi
  • Časom aj ďalšie benefity na ktorých tvorbe sa môžeš podieľať