FUMBI NETWORK

Operations Associate

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.10.2021

Sme rýchlo rastúci slovenský fintech startup, ktorý prináša jednoduché a pohodlné investovanie do kryptomien. Veríme, že kryptomeny majú obrovský potenciál a budúcnosť. Narábať s nimi je však stále veľmi náročné a preto je našim cieľom ich priniesť čo najširšej verejnosti nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Fumbi má momentálne viac ako 70 000 klientov a tento počet stále rýchlo rastie. Spravujeme kryptomeny v hodnote desiatok miliónov eur zároveň spolupracujeme s poprednými lídrami v tomto segmente. Okrem nových trhov pridávame aj nové produkty a potrebujeme šikovných a energických ľudí, ktorí majú drive!

Náplň práce

Sme rýchlo rastúca slovenská spoločnosť, ktorá prináša jednoduché, pohodlné a najmä bezpečné investovanie do kryptomien širokej verejnosti. Už máme viac ako 70 000 používateľov a stále rastieme, preto potrebujeme do nášho nadupaného tímu ďalších talentovaných ľudí.

Hľadáme človeka, ktorý nám pomôže s každodennou operatívou na ekonomickom a právnom oddelení. Tvojou úlohou bude vyriešiť rôzne záležitosti podľa zadania, ale zároveň s potrebnou dávkou samostatnosti a odbornosti. Budeš pracovať na dôležitých projektoch, nemusíš sa obávať nudného nekonečného prepisovania tabuliek.

Sedíme v príjemnom fresh prostredí HubHubu v Nivy Tower, máme tu veľa skvelých ľudí, ktorí sa tešia z každého prírastku v našom tíme. Sme dynamickí, flexibilní a k zamestnancom pristupujeme individuálne, takže ak máš niečo, čo by ťa potešilo, daj nám vedieť. S nami zistíš, že krypto nie je iba budúcnosť, ale aj super ľudia.

Požiadavky

  • Právnické alebo ekonomické vzdelanie
  • Fulltime nasadenie a chuť
  • Samostatnosť aj tímového ducha
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Cit pre detail

Ponúkame

  • Plný úväzok
  • Nástup ihneď
  • Práca medzi ľuďmi, ktorých baví, čo robia
  • Možnosť podieľať sa na rozvoji inovatívnej slovenskej fintech firmy
  • Nakopávajúce startupové a coworkingové prostredie