FUMBI NETWORK

Java Developer

FormaFull-time

Plat2000 — 4500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.05.2021

Sme rýchlo rastúci slovenský fintech startup, ktorý prináša jednoduché a pohodlné investovanie do kryptomien. Veríme, že kryptomeny majú obrovský potenciál a budúcnosť. Narábať s nimi je však stále veľmi náročné a preto je našim cieľom ich priniesť čo najširšej verejnosti nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Fumbi má momentálne viac ako 70 000 klientov a tento počet stále rýchlo rastie. Spravujeme kryptomeny v hodnote desiatok miliónov eur zároveň spolupracujeme s poprednými lídrami v tomto segmente. Okrem nových trhov pridávame aj nové produkty a potrebujeme šikovných a energických ľudí, ktorí majú drive!

Náplň práce

  • Vývoj webovej aplikácie na investovanie do kryptomien
  • Tvorba návrhov na zlepšenie procesov v internej aplikácií
  • Implementácia zadaní a rozvoj existujúcich systémov
  • Analýza a oprava bugov
  • Možnosť sa podielať na návrhu architektúry systému ako aj aplikačných features

Požiadavky

  • Skúsenosti s vývojom v Jave -- aspoň 3 roky, ideálne viac ako 5 rokov
  • Znalosť a skúsenosti s hlavnými Java frameworkami, ideálne Grails
  • Skúsenosti s databázmi, ideálne s PostgreSQL
  • Skúsenosti aspoň s niektorými Javascriptovými frameworkami ako Vue.js, React, Angular
  • Základné znalosti Linuxu
  • Anglický jazyk - minimálne B2
  • Proaktívny prístup a samostatnosť, a zdopovednoť

Ponúkame

  • plný úväzok
  • nástup ihneď
  • Priateľský tím
  • Možnosť učiť sa nové veci a objavovať neobjavené a pracovať s novými technológiami
  • Možnosť podieľať sa na raste inovatívneho startupu
  • Možnosť získať časť odmeny v kryptomenách
  • Zamestnanecká Zľava na produkty a služby Fumbi
  • Časom aj ďalšie benefity na ktorých tvorbe sa môžeš podieľať
  • Možnosť pracovať prevažne z domu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top