FUMBI NETWORK

Frontend/UX Developer

FormaFull-time

Plat2500 — 4000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.12.2021

Sme rýchlo rastúci slovenský fintech startup, ktorý prináša jednoduché a pohodlné investovanie do kryptomien. Veríme, že kryptomeny majú obrovský potenciál a budúcnosť. Narábať s nimi je však stále veľmi náročné a preto je našim cieľom ich priniesť čo najširšej verejnosti nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Fumbi má momentálne viac ako 70 000 klientov a tento počet stále rýchlo rastie. Spravujeme kryptomeny v hodnote desiatok miliónov eur zároveň spolupracujeme s poprednými lídrami v tomto segmente. Okrem nových trhov pridávame aj nové produkty a potrebujeme šikovných a energických ľudí, ktorí majú drive!

Náplň práce

Hľadáme kandidáta na pozíciu Frontend developera so silným cítením pre UX a UI.
Ako náš nový kolega sa pripojíš do veľmi agilného tímu seniorných developerov, ktorí pracujú na veľmi zaujímavých produktoch a službách na pomedzí Fintech a Krypta.

Vyvíjame webovú aplikáciu s responzívnym dizajnom, ktorá ma za cieľ vytvoriť extrémne prívetivé, jednoduché a funkčné užívateľské rozhranie pre širokú verejnosť investujúcu do kryptomien. Svet kryptomien je veľmi komplexný, náš cieľ je vytvoriť ultimátne zjednodušený interface, ktorý dovolí interagovať so svetom kryptomien naozaj každému.

Naša uživateľská základňa sa neustále zväčšuje a už dnes naše produkty využívajú desiatky tisíc klientov. Tvoja práca bude mať teda veľký dopad na mnoho ľudí.

Požiadavky

  • Mid alebo Senior Frontend Developer

  • Veľmi dobrá znalosť Vue/Angular/React

  • Základy Javascript, HTML, CSS/SCSS, Webpack, a Typescript

  • Výhodou je znalosť Postgres, Linux, Java, Grails, Groovy

  • Skúsenoť s agilným vývojom, CI/CD, GIT, Yodiz,

  • Silný cit pre UX a UI

  • Skúsenosti s Web Designom

Ponúkame

  • Veľmi agilný, dynamický a priateľský kolektív šikovných ľudí
  • Pekné a moderné pracovné prostredie v Nivy Tower zahrňujúce drinks and snacks
  • Možnosť pracovať na cutting edge produkte s ktorým interaguje mnoho ľudí, a chce rásť rapídne ďalej
  • Možnosť rásť osobnostne aj technologicky
  • Dotované parkovanie
  • Kompetitívny plat
  • Flexibilná pracovná doba a home office