FRIO

/ Senior PHP programátor

MestoTrenčín, Remote

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.04.2021

Náplň práce

Vývoj webových aplikácií pre naších klientov. Tvorba širokého spektra webov, najmä rozsiahlejšie portály či e-shopy.

Práca s modernými technológiami ako OOP PHP (MVC framework Nette), HTML5, CSS3, AJAX, ElasticSearch, Composer, Git, WebPack, rôzne API prepojenia (platobné brány, webové aplikácie tretích strán, ...), importy/exporty dát (XML, CSV, ...).

Požiadavky

Hľadáme šikovného a zodpovedného človeka, so skúsenosťami v oblasti back-endového vývoja v MVC PHP frameworkoch.

Požadujeme:

  • cit pre čistotu v zdrojovom kóde
  • schopnosť používať pri práci "vlastnú hlavu", premýšľať a prinášať do projektu vlastné myšlienky a nápady, nie iba "prepisovať" zadanie do kódu
  • dodržiavať na čom sa dohodneme
  • odovzdávať kvalitný produkt, za ktorý sa môžeš postaviť

Ponúkame

Práca v malom kolektívne s priateľskou a totálne neformálnou firemnou kultúrou. Kancelária v Trenčíne sa nachádza v rodinnom dome v pokľudnej lokalite pod lesoparkom Brezina, len na skok od centra mesta.

Pri práci možnosť sa veľa naučiť, pracovať s pokročilými technológiami a šperkovať projekty do detailov. Nie sme továreň na rýchlokvasené weby postavené na opensource CMSkách a šablónach za pár dolárov, všetky riešenia vytvárame vlastné a na mieru pre každý projekt.

Weby robíme poctivo, od grafiky, cez HTML až po vlastný backend a CMS.

Po dobre odvedenej práci samozrejme nechýbajú legendárne teambuildingové akcie.

Ak nie si pramo z Trenčína, vieme sa dohodnúť aj na forme práce "na diaľku".

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top