Free Andy

Strategist

FormaFull-time

Platod 2300 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané16.02.2021

Sme mladá agentúra (est. 2021), ktorá ale v rovnakom zohranom tíme pôsobí už bezmála 10 rokov. Pre klientov zastrešujeme fullservice-ové reklamné služby, v portfóliu máme aktuálne telco, FMCG (pivká) aj developerov.
Viac nájdeš na našom webe.
Snažíme sa dať našej práci aj hlbší zmysel, preto radi vypomáhame aj neziskovkám. Máš nejakú, ktorej by sa zišlo pomôcť? Sem s ňou.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude príprava komunikačných stratégií pre zaujímavé projekty a ešte zaujímavejšie produktové propozície.
Na rozdiel od klasických reklamiek, u nás budeš mať možnosť spolupodielať sa aj na tvorbe produktu. Zadania si nechodíme len prevziať, diskutujeme o nich, hľadáme úskalia, navrhujeme zlepšenia... Ak nechceš byť len dodávateľ riešení, ale nazrieť aj do korporátnej kuchyne, lepšiu možnosť asi nenájdeš.

Intenzívne budeš riešiť projekty spadajúce pod subbrand Radosť - nováčika na telekomunikačnom trhu vo fáze rastu. Ale nudiť sa nebudeš ani s materským O2, ktoré dokáže aj po 13tich rokoch existencie stále challengovať telco trh.

Požiadavky

Strategické myslenie - z pohľadu kľúčových strategických rozhodnutí budeš hlavnou spojkou klienta.

Samostatnosť - zadania budú prichádzať a odchádzať. Ty v nich budeš hľadať súvislosti a navrhovať zefektívnenia. Nie z dôvodu, že ti to klient zadá. Ale z dôvodu, lebo práve tam vieš mať najväčšiu pridanú hodnotu.

Rozhľad - skúsenosti z telco, alebo bankového segmentu sú samozrejme výhodou, no dôležitá je najmä snaha udržať si prehľad o trhu a trendoch v online aj offline, jedno dopĺňa druhé.

Zorganizovanosť - budeš mať po ruke desiatku šikovných kolegov, ale nikto z nich ti nebude pripomínať meetingy, či hovoriť, čo a ako máš robiť.

Ponúkame

Ponúkame voľnenú atmosféru v tíme seniorných kolegov, od ktorých toho ešte veľa pochytíš (mimo iné aj východniarsky prízvuk). No hlavne získaš unikátny mix skúsenosti, ktoré uplatníš aj v ďalšej kariére.
Teraz to síce pridanú hodnotu nemá, keďže robíme z domu už niekoľko mesiacov, ale môžeš počítať s home office aj po tom, čo sa pracovné nasadenie prinavráti do svojho prirodzeného kancelárskeho habitatu. Aj to má však svoje výhody - sídlime priamo v Aupark Tower, takže cez obed vybavíš okrem jedla aj poštu, banku, zásielkovňu...