Free Andy

Social media manager

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované28.10.2023

Sme mladá agentúra (est. 2021), ktorá ale v rovnakom zohranom tíme pôsobí už bezmála 10 rokov. Pre klientov zastrešujeme fullservice-ové reklamné služby, v portfóliu máme aktuálne telco, FMCG (pivká) aj developerov.
Viac nájdeš na našom webe.
Snažíme sa dať našej práci aj hlbší zmysel, preto radi vypomáhame aj neziskovkám. Máš nejakú, ktorej by sa zišlo pomôcť? Sem s ňou.

Náplň práce

· Plánovanie a vymýšľanie social media kampaní. Budeme od teba chcieť vidieť nielen to, ako nastavíš ciele kampane a kanály komunikácie, ale bude nás zaujímať aj to, ako pristúpiš k rozpracovateľnosti kampaňovej idey.

· Práca na contentplánoch našich klientov a neziskoviek, do ktorých dávame srdiečko – tvorba copy jedotlivých príspevkov a spolupráca s grafikom. To všetko tak, aby malo všetko hlavu-pätu a jednotnú tonalitu. Výberku našich klientov nájdeš na našom webe či instagrame, zatiaľ sa však nevieme pochváliť všetkým, čo robíme.

· Nasadzovanie a boostovanie contentu najmä cez Zoomsphere, FB Business Manager, Instagram, či LinkedIn a následné vyhodnocovanie kampaní a tvorba reportov.

· Prehľad o nových trendoch, aby sme nenudili našich fanúšikov, ani našich klientov - a hlavne aby to bavilo aj nás :)

Požiadavky

· Proaktivita a tímovosť – reklama nie je o individualizme, je v nej spoločná snaha robiť veci čo najlepšie. Preto sú veľkou výhodou komunikačné skilly a proaktivita – keď niečo nie je jasné, nečakáš a pýtaš sa, alebo keď si myslíš, že sa to dá aj lepšie, neváhaš a poradíš.

· Vedomosti a ovládanie business managera a iných plánovacích softvérov pre social media - čo nevieš, to naučíme. Ale ako socialista by ťa už Kontentino, či Zoomsphere nemali zaskočiť. A nemala by ťa zaskočiť ani potreba odargumentovať klientovi, čo je v jeho záujme.

· Výborná znalosť slovenskej gramatiky. Aj keď máme super seniorný team copýkov, nemal by byť pre teba problém trafiť správne i/y aj bez nich. :) A samozrejme budeš v úzko spolupracovať s grafikmi.

· Ak by ti viac vyhovoval part-time, určite sa o tom vieme porozprávať. Možnosti zakliknúť na Pretlaku ako full, tak aj part-time akosi nieto.

Ponúkame

· Nové priestory – zvykať si na neznáme nebudeš osamote. Máme za sebou veľké sťahovanie, sídlime po novom v domčeku pri Miletičke, ktorý má všetko, čo by si si mohol želať. Parking pri kancloch, či blízkom okolí aj bez rezidenčnej karty, veľkú záhradu na chill, kalčeto, playko a iné blbôstky, ktoré ak nepotešia, určite neurazia... :)

· Vybavenie a ateliér - máme v dome vlastný ateliér aj techniku, ktorú radi požičiame aj na súkromné účely (mimo iné foťák,, sklá, mikrofóny, svetlá, zábleskovky, greenscreen...).

· Tendre si vyberáme - nie sme tak malí, aby sme boli odkázaní na tendre, ani tak veľkí, aby sme museli ísť do tendrov pre udržanie stability. Máme síce pestré portfólko klientov z rôznych oblasti biznisu (aj nezisku), čo ale majú všetci spoločné, že sú s nami na jednej vlne. Nemenili by sme.

· Život nie je len práca - nedoháňame zameškané joby po večeroch a víkendoch. Tak si smelo plánuj výlety, dovolenky či netflixové večery aj na mesiac dopredu. U nás budeš sedieť za tmy len ak zostaneš na čerstvo načapované pivko z firemnej pípy.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top