pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Non-Tech

Free Andy

Account Executive / Manager pre O2 Slovakia

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1400 €

TPP / Faktúra

Dátum pridania: 16.07.2021

FREE ANDY je jediná reklamná agentúra, v ktorej chceš robiť napriek tomu, že si o nej ešte nepočul.

Len u nás totiž nebudeš pracovať "pre" klienta, ale "s" klientom. Sídlime totiž v rovnakej budove, na rovnakom poschodí... vlastne v jednom kancli.
Robíme spolu pekné veci pre našu srdcovku O2 Slovakia a vďaka unikátnemu in-house modelu spolupráce agentúry s marketingovým oddelením klienta ti ponúkame unikátny mix príležitostí a skúseností z oboch svetov.

Náplň práce

Pri pozícii, ktorú obsadzujeme je možnosť prispôsobenia objemu a náročnosti práce, aby čo najlepšie zodpovedala tvojim skúsenostiam. Si exík? Okey. Si manažér? No výborne. Niečo medzi tým? Radi na tom popracujeme.

Čaká ťa práca na komplexných projektoch v rámci tímu, kde zastrešíš časť veľkej kvartálnej kampane z pohľadu BTL, či digitálu. Popri tom si budeš leadovať vlastné projekty menšieho rozsahu.

Daily job:

  • komunikácia s klientom na úrovni rovnocenných partnerov
  • preberanie zadaní od klienta a ich odovzdávanie kreatívcom
  • kontrola výstupov pred odovzdaním prezentácie klientovi
  • tvorba budgetov a timingov, ich sledovanie a dodržiavanie
  • promptné reagovanie na klientove požiadavky
  • komunikácia s dodávateľmi agentúry, aj priamymi dodávateľmi klienta

Požiadavky

Zodpovednosť
Nečakáme, že budeš vedieť všetko rovno od nástupu, ale hľadáme človeka, na ktorého sa v tíme budeme vedieť spoľahnúť.

Proaktivita
Ak vidíš lepšie riešenie, klient návrhy vždy uvíta... Ak sa črtá problém, nezaváhaš a prichádzaš s riešením.

Samostatnosť
Najvyššia koncentrácia seniorov na meter štvorcový zaručí, že sa vždy budeš mať s kým poradiť. Ale ty aj my budeme mať lepší pocit, ak si dokážeš poradiť s výzvami spôsobom tebe vlastným.

Analytické myslenie - oceníš ho pri tvorbe rozpočtov, timingov, aj správnom uchopení feedbackov.

Ponúkame

Seniorných kolegov – ako jedna z mála reklamných agentúr máme tím zložený takmer výlučne zo seniorných ľudí, od ktorých sa máš čo naučiť.

Vynikajúcu polohu – sídlime priamo v Aupark Tower, takže do mesta to máš na skok a banka, pošta či food court už ani nemôžu byť bližšie.

Najlepšieho klienta na Slovensku - hovoria to mnohí, ale až u nás zistíš, že je to naozaj pravda. O2 si proste treba zažiť.

Humánny pracovný čas - vieme ako to v reklamkách chodí. Víkendy a noci sa často berú ako možnosť dohnať zameškané joby. Nie u nás. U nás nerušíš plány na divadlo kvôli tendrom, po večeroch doháňaš akurát tak stretká s kamošmi a víkendy ťa obťažuje možno tak priveľa nového contentu na Netflixe.