Free Andy

Account Executive / Manager pre O2 Slovakia

FormaFull-time

Plat1000 — 1400 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané07.10.2021

Sme mladá agentúra (est. 2021), ktorá ale v rovnakom zohranom tíme pôsobí už bezmála 10 rokov. Pre klientov zastrešujeme fullservice-ové reklamné služby, v portfóliu máme aktuálne telco, FMCG (pivká) aj developerov.
Viac nájdeš na našom webe.
Snažíme sa dať našej práci aj hlbší zmysel, preto radi vypomáhame aj neziskovkám. Máš nejakú, ktorej by sa zišlo pomôcť? Sem s ňou.

Náplň práce

Pri pozícii, ktorú obsadzujeme je možnosť prispôsobenia objemu a náročnosti práce, aby čo najlepšie zodpovedala tvojim skúsenostiam. Si exík? Okey. Si manažér? No výborne. Niečo medzi tým? Radi na tom popracujeme. Presah do online je však v oboch prípadoch nutnosťou - mimo tlačovín aj bannery, newslettre... tomu sa už dnes vyhnúť nedá. :)

Čaká ťa práca na komplexných projektoch v rámci tímu, kde zastrešíš časť veľkej kvartálnej kampane z pohľadu digitálu a BTL. Popri tom si budeš leadovať vlastné projekty menšieho rozsahu.

Daily job:

  • komunikácia s klientom na úrovni rovnocenných partnerov
  • preberanie zadaní od klienta a ich odovzdávanie kreatívcom
  • kontrola výstupov pred odovzdaním prezentácie klientovi
  • tvorba budgetov a timingov, ich sledovanie a dodržiavanie
  • promptné reagovanie na klientove požiadavky
  • komunikácia s dodávateľmi agentúry, aj priamymi dodávateľmi klienta

Požiadavky

Zodpovednosť
Nečakáme, že budeš vedieť všetko rovno od nástupu, ale hľadáme človeka, na ktorého sa v tíme budeme vedieť spoľahnúť.

Proaktivita
Ak vidíš lepšie riešenie, klient návrhy vždy uvíta... Ak sa črtá problém, nezaváhaš a prichádzaš s riešením.

Samostatnosť
Najvyššia koncentrácia seniorov na meter štvorcový zaručí, že sa vždy budeš mať s kým poradiť. Ale ty aj my budeme mať lepší pocit, ak si dokážeš poradiť s výzvami spôsobom tebe vlastným.

Analytické myslenie - oceníš ho pri tvorbe rozpočtov, timingov, aj správnom uchopení feedbackov.

Ponúkame

Vynikajúcu polohu – sídlime na dvoch miestach: pri medickej záhrade, takže do mesta to máš naskok a v Aupark Tower, takže odbehnúť si počas šichty do banky, či na poštu ani nemôže byť jednoduchšie. :)

Seniorných kolegov – máme tím zložený primárne zo seniorných ľudí, od ktorých sa máš čo naučiť.

Najlepšieho klienta na Slovensku - hovoria to mnohí, ale až u nás zistíš, že je to naozaj pravda. O2 si proste treba zažiť. K tomu uletená Radosť, kde sa môžeš vyblázniť a za hrsť nových klientov, kde si veci už na začiatku nastavíš presne podľa seba.

Humánny pracovný čas - vieme ako to v reklamkách chodí. Víkendy a noci sa často berú ako možnosť dohnať zameškané joby. Nie u nás. Keď zrovna nesedíš doma kvôli pandémii, tak u nás nerušíš plány na divadlo kvôli tendrom, po večeroch doháňaš akurát tak stretká s kamošmi a víkendy ťa obťažuje možno tak priveľa nového contentu na Netflixe.