Go back Späť
RemoteDeveloperi

Senior PHP / JS Full Stack Programátor

forward&forward

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: 1500 — 4000 eur

Dátum pridania: 18.06.2019

Hľadám do forward&forward tímu teba - PHP / JS full stack programátora na dlhodobú remote spoluprácu. Je dôležité aby si mal aspoň 3 roky praxe s vývojom vlastných riešení (ideálne CMS) a vedel pracovať samostatne a analyticky.

Forward&forward je mladá, rastúca, agilná spoločnosť. Pre našich klientov vytvárame full-service riešenia od brandovej stratégie, cez vývoj a správu produktu/aplikácie po zastrešenie výkonnostného marketingu.

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude rozvoj a údržba web-aplikácií a aj tvorba úplne nových riešení pre našich klientov na SK, ČR a US trhu. Súčasné aplikácie sú postavené na našej vlastnej platforme, ktorá je napísaná vo frameworku Laravel a Vue.js, takže znalosť týchto frameworkov je viac ako vítaná.

Požiadavky

K práci budeš okrem pokročilej znalosti PHP a JS a znaloti frameworkov Laravel a Vue.js potrebovať znalosť MySQL/MariaDB, REST a SOAP, vedieť pracovať s verzovacím systémom GIT.

Okrem týchto skillov je pre mňa dôležitý tvoj zodpovedný prístup, analytické myslenie a nadšenie pre riešenie technických výziev.

Je pre mňa dôležité aby sme si rozumeli po ľudskej aj pracovnej stránke.

Ponúkame

Ponúkam ti prácu z pohodlia domu, podporu v rámci vzdelávania v tvojom odbore a možnosť podieľania sa na interných projektoch. Nemusíš chodiť na teambuildingy, ale je vítané aby sme sa vedeli stretnúť, keď to bude situácia vyžadovať. Pricestovať za tebou mi nerobí problém.

Čo sa finančného ohodnotenia týka, na začiatok ti ponúkam ocenenie začínajúce od 25€ / hodina - podľa úrovne tvojho skillu. Všetko na faktúru. V prípade, že naša spolupráca bude správne a dlhodobo fungovať, budeš dostávať finančný bonus, podľa obdobia aké si nastavíme.

A ak si naozaj makáč, chceš zarábať viac ako hodinovku a nebojíš sa zodpovednosti, tak by som bol rád, keby si časom dohliadal a riadil všetky firemné development procesy.

Mám záujem

Mám záujem