Go back Späť
Dizajnéri

Senior Social + web designer

Forbes Slovensko

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: 500 — 700 eur

Dátum pridania: 04.04.2019

Naša firma publikuje magazín Forbes na Slovensku, v Česku a v Maďarsku. Postupne zlepšujeme aj web a social. Sme malý, rastúci tím, ktorý potrebuje ďalšiu posilu, aby sa vedel posunúť ďalej.

Náplň práce

Tvorba grafík pre náš web a sociálne siete v spolupráci so social media špecialitskou, web editorkou a printovým grafikom. Spolupráca s video tímom a ostatnými kolegami na tvorbe videí.

Požiadavky

Táto pozícia je vhodná pre človeka, ktorý/á vie reagovať rýchlo a rád/a sa učí nové veci. Náš tím sa dynamicky rozvíja, preto treba byť pripravení na všetko. Rovnako dynamicky sa vyvýjajú aj sociálne siete, preto potrebujeme niekoho, koho bude baviť skúšanie nových formátov, má vkus, schopnosť "rozprávať" príbehy cez akékoľvek rozlíšenie a baví ho značka Forbes.

Ponúkame

Dúfame, že sa u nás bude tento človek cítiť dobre a bude ho/ju práca baviť. Radi vyhovieme špecifickým požiadavkam každého človeka, aby sa mu/jej pracovalo, čo najlepšie. Z takých štandardných benefitov sú u nás napríklad masáže, alebo rozpočet na ďalšie vzdelávanie.

Mám záujem

Mám záujem