Go back Späť
RemoteDizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Head of Product

Footshop

Mesto: Praha, Prešov, Remote

Typ: Full-time

Plat: 3000 — 4000 eur

Dátum pridania: 15.08.2019

Hľadám človeka, ktorý mi pomôže zlepšovať web a nadšenie našich zákazníkov. Pretože je to veľmi dôležita pozícia, mám k nej blízko a záleži mi na nej, rozhodol som sa napísať tento blog post, kde je to bližšie popísané. Ak máš skúsenosti s UX, si v Prahe, a uvažuješ o zmene, budem rád, ak mi venuješ 10 minút čítania a možno sa mi podarí Ťa zaujať! :)

Náplň práce

Všetky potrebné informácie sú napísane v tomto blog poste - https://hajducek.sk/post/187014062292/hľadám-head-of-product-do-footshopu

Požiadavky

Hľadám Head of product. Človeka, ktorý vezme náš web za svoj a bude sa prebúdzať a zaspávať s myšlienkami, ako ešte zlepšiť spôsob prezentácie našich prémiových produktov, ako ešte zlepšiť zákaznícku skúsenosť.

Plánujeme kvartálne. Očakávame, že každý kvartál spíšeš na jedno miesto svoje zistenia a odporúčania, doplníš ich o požiadavky a nápady kolegov, všetko sprioritizuješ do roadmapy a povieš nám, ktoré zlepšenia nasledujúci kvartál prinesieš. Nad tým sa stretneme a porozprávame, aby sme sa mohli vzájomne inšpirovať a doplniť nápady.

Očakávame, že prídeš so svojimi analýzami a odporúčaniami ako zlepšovať web, službu a v dôsledku konverzný pomer. Nebudeš sa obmedzovať len na technické zlepšenia. Riešením môže byť aj zmena nášho nákupného chovania a tým zvýšenie dostupnosti produktov. Alebo skvalitnenie prekladu. Alebo integrácia novej platobnej brány. Nedávno sme implementovali platobnú bránu Klarna a výrazne nám to na nemeckom trhu pomohlo. K tomu budeš potrebovať rozpadávať analýzu konverzného pomeru na rôzne segmenty - zariadenia, krajiny, typ zákazníka, atď. Po ruke budeš mať Martina, ktorý u nás postavil datové riešenie nad Keboola a Tableau.

Chceme poznať nášho zákazníka a ty k tomu budeš mať najviac dat. Nedávno sme si uvedomili že u nás významne nakupujú ľudia nad 40 rokov. Nevedeli sme, či to kupujú pre seba, alebo pre svoje deti, na ktoré komunikáciou často cielime. Doplnili sme pole, kde sa ich nepovinne toto pýtame. Zistili sme že polovica z nich to kupuje naozaj pre deti, druhá polovica však nakupuje pre seba. Deti už vyrástli, alebo ich nemajú, a tak doprajú super tenisky sami sebe. Toto zistenie následne výrazne ovplyvňuje našu komunikáciu. Okrem hľadania informácií v datach radi A/B testujeme, sledujeme Hotjar a chceme zaviesť aj užívateľské testy priamo u nás.

Hľadáme skúseného človeka. Potrebujeme profíka, ktorý nám povie na čo sa sústrediť, koľko zdrojov na túto oblasť alokovať a dokáže si postaviť a riadiť svoj tím. Nevyberáme skúsených ľudí, aby sme im hovorili čo majú robiť. Chceme, aby oni nám povedali, čo máme robiť. Jednou z našich firemných hodnôt je Be Humble, čo mám mimochodom vytetované, preto nečakaj, že ja, alebo niekto iný, bude presadzovať svoje názory. Rád Ťa nezáväzne prepojím s inými manažérmi u nás, aby si mohol zistiť ako sa im tu pracuje.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 2 ďalšie. Zobraziť všetky