— Joby pre developerov, dizajnérov, kreatívcov, marketérov, non-tech

+ Pridať job
Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Backend developer (PHP)

Footshop

Mesto: Prešov, Košice

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 3000 eur

Dátum pridania: 17.04.2019

Jsme e-shop s teniskami a lifestyle oblečenmí. Na trhu působíme již 8 let a za tuto dobu jsme zažili neuvěřitelný růst. Začínali jsme jako malý e-shop v Praze a postupně expandovali na Slovensko a do dalších evropských zemí, čímž jsme se zároveň stali leadrem v CEE regionu. Neexpandujeme jen online prodejem, ale také našimi kamennými pobočkami. Neprodáváme jen obyčejné tenisky, ale různé exkluzivní modely, které se prodávají v omezeném množství a jsou dostupné jen u několika prodejců v Evropě. Kromě toho tvoříme vlastní produkty, organizujeme různé akce a spolupracujeme s mezinárodními značkami či umělci.

Náplň práce

Náš IT týmMáme vlastní interní tým, který se neustále rozrůstá. Momentálně je nás: 16 programátorů, 3 produkťáci a 2 testeři. Náš hlavní tým sedí v kanceláři v Praze a náš druhý tým na Ukrajině v Černivci. V současnosti pracujeme na vybudování třetího týmu, který se bude nacházet v Prešově.Jak náš tým funguje?Všichni programátoři se podílejí na vývoji jednoho produktu. Nejde tedy o žádnou agenturní práci a opakující se úkoly. Náš produkt se neustále vyvíjí a my jsme tady na to, abychom všechny problémy pochopili do hloubky a následně je co nejefektivněji vyřešili.Jak a s čím pracujeme?☻Všechny aplikace píšeme v PHP 7 a používáme Symfony 3.4 nebo 4☻Pokud to PHP nezvládá, používáme Go nebo Python☻Data ukládáme do MySQL, vyhledáváme v ElasticSearchi, Cache v redis a na asynchronní komunikaci používáme RabbitMQ.☻Deploy je na jeden klik z Gitlabu.☻Testy, refactoring a code review jsou pro nás samozřejmostí. Lokální setup je v Dockeru.

Požiadavky

Co očekáváme od tebe?☻ PHP rozumíš na velmi dobré úrovni☻ Nemusíš být senior, ale programovat umět musíš☻ Velkou výhodou bude, když ovládáš OOP a dokážeš napsat testovatelný kód☻ Bude se hodit, pokud víš jak používat verzovací systém (ideálně Git) a jak ovládat relační databázi a SQL☻ Co nevíš, to tě doučíme.Co bude tvým úkolem na nové pozici?V současnosti jsme rozdělení na tři menší specializované týmy. Podle tvých zkušenosti a odborností se budeš věnovat některé z těchto činností, kterou zastřešuje vždy jeden konkrétní tým:☻Budeš řešit celý e-shop. Cílem je, aby se našim zákazníkům pohodlně nakupovalo, s čímž souvisí různé facelifty, inovace, UX změny a podobně.☻Budeš mít na starosti platební systémy (brzy se chystáme například ke spuštění platby pomocí Apple Pay) a integraci Footshop s partnery. Footshop nyní prochází transformací a proto se také budeš podílet na přepisování starého systému.☻Budeš mít na starosti vývoj skladového systému.

Ponúkame

Jaké benefity tě u nás čekají?☻ Můžeš se těšit na příjemnou a pohodovou atmosféru.☻ Budeš se účastnit našich eventů nebo teambuildingů.☻ Bez ohledu na to, zda si fanouškům tenisek nebo ne, v botníku ti nějakých pár kousků tak či tak přibude. Práci pro e-shop s teniskami jednoduše nezapřeš 🙂☻ Podle dohody, tvého zájmu a dostupného rozpočtu se můžeš zúčastnit různých konferencí, přednášek a školení.☻ Pracovní dobu si můžeš přizpůsobit podle sebe a čas od času si můžeš vzít i homeoffice.☻ Aby si celé dny neseděl jen za počítačem, rádi ti vyřídíme MultiSport kartu, díky které můžeš zdarma navštěvovat různé sportovní a relaxační zařízení.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 21 ďalších. Zobraziť všetky