Folk & Milk

Manažér Digitálnych Kampaní

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1700 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané14.01.2021

Milk tvorí stratégiu, dizajn a zmysluplný obsah pre lokálne aj medzinárodné firmy a organizácie. Sme kolektív dizajnérov/iek, umelcov/kýň, stratégov/ičiek a visual storytellerov/iek.

Náplň práce

Vo Folk & Milk tvoríme šarmantnú aj funkčnú komunikáciu pre dobré značky. Hľadáme skúseného Manažéra digitálnych kampaní, ktorý by nám pomohol posunúť naše kampaňové skills na vyšší level.

Pre medzinárodného klienta tvoríme ready-to-use social media kampane a potrebujeme kreatívneho manažéra, ktorý povedie tím ľudí a postará sa o hladký priebeh briefingu, kvalitné výstupy a včasnú distribúciu. Popri tom bude príležitosť sa zúčastniť na vybraných kampaniach aj realizačne a kreatívne.

Čo bude Tvoja práca

  • Návrh a príprava šablón pre social media kampane v anglickom jazyku – kampane obsahujú adaptovateľné vizuály, texty aj odporúčania pre distribúciu (publikum, platformy, velkosť rozpočtu a pod.)
  • Komunikácia s marketingovým oddelením klienta pri výrobe konkrétnych kampaní, ale aj pri tvorbe dlhodobých plánov
  • Koordinovanie vlastného kampaňového tímu aj externých konzultantov a dodávateľov
  • Občasne aj výroba, distribúcia a reporting konkrétnych globálnych kampaní
  • Nastavovanie a priebežné ladenie distribučnej stratégie
  • Dlhodobé sledovanie a zlepšovanie realizovaných stratégií
  • Spolupráca s inými tímami – konzultácie kampaní na projektoch kolegov

Požiadavky

  • 5+ rokov skúseností s prácou v online marketingu
  • Skúsenosť s návrhom distribučných plánov s cieľom vytvoriť revenue stream
  • Zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
  • Reprezentatívny prejav voči klientovi a výborná aktívna angličtina
  • Vycibrený vizuálny vkus
  • Chuť sa neustále zdokonaľovať
  • Empatia a skúsenosť s prácou v tíme
  • Schopnosť rýchlo reagovať a odolnosť voči bežným stresovým situáciám
  • Background v e-commerce alebo v distribúcii brandového obsahu výhodou

Ponúkame

  • Možnosť samostatne a slobodne viesť svoje projekty
  • Motivovaných a priateľských kolegov, ktorí ti vždy radi poradia
  • Otvorený partnerský vzťah s klientom
  • Kreatívne a podnetné firemné prostredie
  • Možnosť vyskúšať si vo firme iné role a posúvať sa profesne ďalej
  • Celofiremné vzdelávanie
  • Neobmedzený homeoffice a kvartálne voľno