Folk & Milk

Popkultúrny Art Director a Copywriter

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané14.02.2020

Milk tvorí stratégiu, dizajn a zmysluplný obsah pre lokálne aj medzinárodné firmy a organizácie. Sme kolektív dizajnérov/iek, umelcov/kýň, stratégov/ičiek a visual storytellerov/iek.

Náplň práce

Vo Folku sa venujeme hlavne magazínom a obsahu, v Milku dizajnu. Prišli sme do bodu, kedy sa popri nás uživí aj malý reklamný tím.

Hľadáme copywritera aj art directora, čo sa nehanbia pustiť do medzinárodných kampaní, a vedia, že majú na to. Ak ste zohratá dvojica, ešte lepšie.

Pridá sa niekto?

Požiadavky

• Skúsenosť s médiami, umením, filmom (dokumentárnym), profesionálnou fotoprodukciou alebo reklamnou produkciou.
• Literárny aj vizuálny vkus.
• Výborná hovorená a písaná angličtina.
→ Čo pomôže
• Nemčina pomôže veľmi. Taliančinu tiež využijete často.

Ponúkame

• Prijemné pracovné prostredie, spoločnosť ti bude robiť napríklad Flat Eric alebo Kim Kardashian
• Pravidelné interné workshopy a môžnosť vzdelávať sa od kolegov
• Eklektický kolektív a interdisciplinárne tímy
• Rôznorodé projekty