pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: 500 — 700 €

Dátum pridania: 14.08.2020

Sme úspešná medzinárodná marketingová agentúra zameraná na medzinárodný vývoj webových aplikácií so sídlom v Bratislave – Staré mesto. Poskytujeme strategické, koncepčné práce, dizajn a programovanie pre klientov z celého sveta.

Foliovision je tiež domovom FV Player-u, WordPressového pluginu s jednoduchým používaním a vybavením početnými doplnkovými funkciami.
Ponúkame pro funkcie ako pre-roll a post-roll video, AB looping a to všetko v konzistentnom a minimalisticky čistom rozhraní. S FV Player-om je možné hostovať videá na takmer každej platforme: YouTube, Vimeo, Amazon S3, Amazon Cloudfront, CDN a mnohých ďalších.

Naším claimom je "Making the web work for you" a presne o to sa usilujeme naším každodenným životom a prácou vo WordPresse.

Náplň práce

FV Player sa neustále vyvíja a jeho funkčnosť sa usilujeme i poskytnutím kvalitnej technickej podpory a poradenstva, ktoré sú neoddeliteľňou súčasťou rastu FV Playera a jeho komunity.

Je pre nás dôležité, aby sa užívatelia vedeli na technickú podporu obrátiť vtedy, keď nastane problém a spoľahnúť sa na jeho vyriešenie, rovnako ako aj v prípade otázok ohľadom vylepšenia alebo efektívnejšieho používania FV Playera.

Hľadáme preto do tímu pohotovú, komunikatívnu a zodpovednú posilu s rozhľadom v IT technológiách a online videu.

🔧🖥️ Ako náš User Support:

  • Si v prvej línii kontaktu s užívateľmi FV Playeru - s ktorými vyriešiš troubleshooting ich technických problémov (vyžaduje si znalosť HTML a znalosť CSS je vítaná), zodpovedáš otázky ohľadom playera, ale aj všeobecné otázky o online videu
  • Si zodpovedný/-á za komunikáciu cez live chat, fórum a e-mail
  • Píšeš nové a vylepšuješ už existujúce návody technickej dokumentácie FV Playera
  • Nemáš problém s písaním článkov na firemný blog
  • Komunikuješ s developerským a dizajnérskym oddelením

Požiadavky

Ako ideálny/-a uchádzač alebo uchádzačka:

  • Máš záľubu v technológiách, obzvlášť vo videu
  • Máš pokročilé skúsenosti s HTML (CSS nie je podmienkou, ale výhodou)
  • Si presvedčivý/-á v argumentácii a dobre zorganizovaný/-á
  • Aktívne píšeš v anglickom jazyku, správne dodržiavaš gramatiku a rozumne využívaš svoju slovnú zásobu
  • Máš dobré skúsenosti s používaním WordPressu, prípadne ovládaš základy a chcel/a by si sa ďalej vzdelávať
  • Máš v úmysle zotrvať v Bratislave minimálne po dobu 1 roka - nejedná sa o krátkodobú pracovnú ponuku a boli by sme radi, keby si s nami chcel/-a rásť

Ponúkame

  • Bonusy z predaja licencií
  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • Možnosť aktívne používať anglický jazyka a zdokonaľovať sa v jeho písomnej aj ústnej forme na dennej báze
  • Prácu v office priamo v ❤️ Bratislavy
  • Prácu v malom, príjemnom a otvorenom tíme, ktorý ťa môže naučiť niečo nové 💡
  • Obedy zadarmo v jednej z najlepších reštaurácií v centre mesta
  • Možnosť navštevovať kurz podľa tvojho výberu, na zlepšenie tvojich kreatívnych alebo jazykových zručností
  • Príjmy primerané výkonu: bonusové príležitosti pre správnu osobu. Niektorí kolegovia dostavajú 100% bonusy každý mesiac.

Ak s chceš stať súčasťou nášho tímu, pošli nám tvoje CV, motivačný list a referencie v anglickom jazyku na kariera@foliovision.com.

Podobné joby (39)