Foliovision

Technical Writer

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat500 — 700 €

Úroveň

Aktualizované15.06.2023

Foliovision is the home of FV Player, WordPress's easiest to use and most feature rich video plugin. We offer pro features like pre-roll and post-roll video and AB looping in a consistent and minimalist interface. With FV Player you can host your videos on almost every platform imaginable: YouTube, Vimeo, Amazon S3, Amazon Cloudfront, CDN and many more all at the same time.

Our tagline is "Making the web work for you" and that is what we strive to live by every day in our WordPress work.

Náplň práce

Sme úspešná medzinárodná marketingová agentúra zameraná na medzinárodný vývoj webových aplikácií so sídlom v Bratislave – Staré mesto. Poskytujeme strategické, koncepčné práce, dizajn a programovanie pre klientov z celého sveta.

Foliovision je tiež domovom FV Player-u, WordPressového pluginu s jednoduchým používaním a vybavením početnými doplnkovými funkciami.
Ponúkame pro funkcie ako pre-roll a post-roll video, AB looping a to všetko v konzistentnom a minimalisticky čistom rozhraní. S FV Player-om je možné hostovať videá na takmer každej platforme: YouTube, Vimeo, Amazon S3, Amazon Cloudfront, CDN a mnohých ďalších.

Naším claimom je "Making the web work for you" a presne o to sa usilujeme naším každodenným životom a prácou vo WordPresse.

A teraz k náplni práce - rád/-a píšeš texty technologickych novinkách a zaujímavostiach? Publikuješ svoje texty v podobe článkov alebo návodov na svojom blogu alebo inom webe?
Hľadáme do tímu práve takého človeka, ktorý je v písaní a publikovaní článkov v anglickom jazyku ako doma a ktorý by chcel mať priestor na to informovať našich zákazníkov o novinkách a pomáhať im lepšie ovládať produkt.

Náplň práce spočíva v písaní technickej dokumentácie softvérového produktu - FV Playera a zahŕňa:

  • tvorbu článkov o novinkách a aktualizáciách produktu v anglickom jazyku
  • editovanie a publikovanie článkov vo WordPresse
  • komunikáciu s programátormi a oddelením technického supportu
  • optimalizáciu článkov pre web a sociálne siete

Požiadavky

  • plynulé ovládanie a používanie anglického jazyka
  • predošlá skúsenosť s písaním textov v angličtine
  • dôslednosť a výborná organizovanosť
  • záujem o nové technológie a online video
  • predošlá skúsenosť s WordPressom je +

Ponúkame

  • možnosť aktívne pri práci používať anglický jazyk a zdokonaľovať sa v jeho písanej aj ústnej forme
  • prácu v office-i priamo v centre Bratislavy
  • flexibilný pracovný rozvrh
  • skvelé obedy v jednej z najlepších reštaurácií v centre Bratislavy
  • možnosť navštevovať kurz podľa svojho výberu na zlepšenie tvojich kreatívnych alebo jazykových zručností
  • nebudeš pracovať sám/-a, ale v príjemnom tíme