+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Non-Tech

Technical Writer

Foliovision

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: 500 — 700 €

Dátum pridania: 15.03.2020

Sme úspešná medzinárodná marketingová agentúra zameraná na medzinárodný vývoj webových aplikácií so sídlom v Bratislave – Staré mesto. Poskytujeme strategické, koncepčné práce, dizajn a programovanie pre klientov z celého sveta.

Foliovision je tiež domovom FV Player-u, WordPressového pluginu s jednoduchým používaním a vybavením početnými doplnkovými funkciami.
Ponúkame pro funkcie ako pre-roll a post-roll video, AB looping a to všetko v konzistentnom a minimalisticky čistom rozhraní. S FV Player-om je možné hostovať videá na takmer každej platforme: YouTube, Vimeo, Amazon S3, Amazon Cloudfront, CDN a mnohých ďalších.

Naším claimom je "Making the web work for you" a presne o to sa usilujeme naším každodenným životom a prácou vo WordPresse.

Náplň práce

Ponúkame pro funkcie ako pre-roll a post-roll video, AB looping a to všetko v konzistentnom a minimalisticky čistom rozhraní. S FV Player-om je možné hostovať videá na takmer každej platforme: YouTube, Vimeo, Amazon S3, Amazon Cloudfront, CDN a mnohých ďalších.

A teraz k náplni práce - rád/-a píšeš texty technologickych novinkách a zaujímavostiach? Publikuješ svoje texty v podobe článkov alebo návodov na svojom blogu alebo inom webe?
Hľadáme do tímu práve takého človeka, ktorý je v písaní a publikovaní článkov v anglickom jazyku ako doma a ktorý by chcel mať priestor na to informovať našich zákazníkov o novinkách a pomáhať im lepšie ovládať produkt.

Náplň práce spočíva v písaní technickej dokumentácie softvérového produktu - FV Playera a zahŕňa:

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 8 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka