Foliovision

Front End Developer

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat800 — 1200 €

Úroveň

Pridané18.02.2020

Foliovision is the home of FV Player, WordPress's easiest to use and most feature rich video plugin. We offer pro features like pre-roll and post-roll video and AB looping in a consistent and minimalist interface. With FV Player you can host your videos on almost every platform imaginable: YouTube, Vimeo, Amazon S3, Amazon Cloudfront, CDN and many more all at the same time.

Our tagline is "Making the web work for you" and that is what we strive to live by every day in our WordPress work.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme talentovaného/-ú freelance front end developera/developerku s citom pre minimalistický dizajn a so silnými CSS skills, ktorý/-á by popri svojich regulérnych projektoch chcel/-a niekoľko hodín do mesiaca venovať on-site práci na projektoch pre zahraničných klientov. Náš office sa nachádza v Starom Meste v Bratislave.

Tvoja práca by spočívala v:

  • budovaní konceptu webstránky a tvorbe wireframe-ov
  • návrhu dizajnu webového rozhrania a jeho vizuálnych elementov
  • príprave dizajnov infografík, ilustrácií a obsahu pre web
  • úprave fotografií
  • komunikácii s klientom
  • definovaní klientského briefu
  • dizajne loga
  • budovaní vizuálnej identity klienta a firmy
  • UX

Požiadavky

  • nutná predošlá skúsenosť s web dizajnom
  • pokročilé CSS, Javascript a HTML zručnosti
  • základy PHP
  • predošlá skúsenosť s WordPressom
  • dôraz na detaily
  • pokročilé zručnosti v Adobe Photoshope a Illustratori
  • plynulé ovládanie anglického jazyka (v ktorom budeš primárne pracovať)
  • iniciatívny prístup a intelektuálna zvedavosť - máme radi samostatnosť a vlastný názor na riešenie problému, pokiaľ je kreatívne

Ponúkame

  • plat €15/hodinu + mesačné bonusy odvíjajúce sa od tvojich výsledkov, po dvojmesačnom tréningovom období
  • možnosť používania anglického jazyka na dennej báze a vylepšenie ústnych aj písomných zručností
  • flexibilný pracovný rozvrh - nejde o full-time pozíciu, ale prácu na 50 až 80 hodín mesačne
  • skvelé obedy v jednej z najlepších reštaurácií v centre Bratislavy
  • možnosť navštevovať kurz podľa svojho výberu na zlepšenie tvojich kreatívnych alebo jazykových zručností

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top