Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Graphic Designer

FIT UP!

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 700 — 1000 eur

Dátum pridania: 11.03.2019

Sme Slovensko-Český koncept, ktorý je ako jediný v Čechách a na Slovensku prispôsobený potrebám oboch trhov. Počas nášho pôsobenia sme otvorili 7 štúdií, 5 na Slovensku a 2 v Čechách. Stali sme sa lídrom na slovenskom trhu v oblasti fitness v počte platiacich klientov. Ponúkame členom najvyššiu kvalitu za čo najnižšiu cenu. Snažíme sa pomôcť našim členom v ich túžbe vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a zdravšie, a rozvíjať pozitívne vnímanie seba samého.

Náplň práce

Čo si vo firme vymyslíme to nám aj vytvoríš, zalomíš a presvedčíš nás o tom, že práve to sme chceli. Grafické návrhy budeš pripravovať nielen pre interné účely, ale aj pre externú komunikáciu s prihliadnutím na posolstvo značky FIT UP!. Očakávame od teba aj aktívnu účasť na meetingoch, poradách a brainstormingoch.

Požiadavky

Hľadáme prirodzenú osobnosť so schopnosťou prichádzať s inovatívnymi nápadmi. Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť bude v práci len tvojou výhodou. Také 3 roky praxe by neboli na škodu.

Ponúkame

- Profesijný rast a príležitosť využiť svoj potenciál
- Príjemnú atmosféru v open office kde si všetci radi pomáhame
-Super partiu kolegov s ktorými zažiješ #top teambuildingy
- Mobil a vymakaný iMac, ktorý je len tvoj
- Ak zamakáš, tak ťa radi odmeníme nejakým tým eurom naviac
- Fitko zadarmo pre teba a tvojho blízkeho