Finax

Head of Marketing

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané01.12.2021

Finax je obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Ako prvý priniesol tzv. robo-advisor platformu, t. j. automatizované online finančné poradenstvo, nielen na Slovensko a Poľsko ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe. V marci tohto roku získal ocenenie Investičný produkt roka na jednom z najväčších investičných podujatí v Európe Invest Cuffs v Krakove. Medzi ďalšie významné úspechy Finaxu patrí to, že ako prvá finančná inštitúcia v EÚ získal licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne Finax spravuje majetok v hodnote 440 mil. eur pre 47 000 klientov v piatich krajinách a plánuje expanziu aj na ďalšie trhy. Misiou Finaxu je sprístupniť investovanie bežným ľudom. Prostredníctvom dostupných investičných produktov a programu finančného vzdelávania sa snaží zvýšiť finančnú gramotnosť Stredoeurópanov a naučiť ich základy toho, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Náplň práce

Radi by sme náš tím rozšírili o manažéra rozrastajúceho sa marketingového oddelenia. Predaj služieb Finaxu prebieha primárne online na 5 stredoeurópskych trhoch, čomu zodpovedá aj marketing postavený na digitálnej komunikácii a tvorbe bohatého obsahu.

Marketingové oddelenie bude v budúcnosti najviac rastúcim z pohľadu počtu ľudí, rozpočtu, trhov, komunikačných kanálov a nástrojov. V dohľadnej dobe sa aktivity marketingu rozšíria aj na nový projekt Finaxu týkajúci sa riadenia osobných financií.
Marketingové oddelenie aktuálne tvorí tím 7 ľudí, zastrešuje celú komunikáciu Finaxu od tvorby kampaní, obsahu, copywritingu, cez tvorbu dizajnu, grafických aktivít, podcastov, videí, správu webu, 20 kont na sociálnych sieťach v 5 krajinách až po PPC reklamu a komunikáciu s médiami.

Hľadáme lídra marketingu vo Finaxe, ktorý zastreší všetky spomínané povinnosti z role manažéra. Hlavnou náplňou práce preto bude vedenie tímu, plánovanie a rozdeľovanie úloh a požiadaviek z jednotlivých trhov, riadenie kampaní, projektový manažment, vyhodnocovanie a reporting výsledkov kampaní a oddelenia.
Finax je líder v poskytovaní komplexných online investičných riešení v regióne. Ako rýchlo rastúca fintech spoločnosť máme najväčšie ambície stať sa jednotkou v Strednej Európe v poskytovaní investičných služieb, správe majetku a v ponuke riešení pre riadenie osobných financií.

Náš úspech je postavený na kvalitných spolupracovníkoch tvoriacich dynamický tím. Ak ti inovácie, rast a pracovné výzvy nie sú cudzie, staň sa súčasťou Finaxu.

Náplň práce:
• Vedenie a organizácia práce tímu
• Plnenie marketingových požiadaviek vedenia firmy
• Prijímanie, organizovanie, rozdeľovanie a vyhodnocovanie požiadaviek a úloh
• Riadenie spolupráce a komunikácie s inými oddeleniami (manažment, country manažéri, IT)
• Spolutvorba a riadenie marketingových kampaní
• Kontrola a riadenie aktivít oddelenia
• Vyhodnocovanie práce oddelenia, reporting výsledkov

Požiadavky

Podmienky a predpoklady:
• Skúsený líder tímu, viacročné manažérske skúsenosti
• Prax v B2C marketingu/predaji
• Znalosť nástrojov a riadiacich metód v manažmente a marketingu
• Znalosť digitálneho marketingu – PPC, soc. siete, SEO
• Skúsenosti s copywritingom, tvorbou obsahu, PR, videom, grafikou
• Cit pre dizajn, PR komunikáciu a retailový predaj
• Analytické myslenie
• Dobrý time management, organizácia práce
• Profesionálne vystupovanie, riadiace a vodcovské schopnosti
• Anglický jazyk C1

Ponúkame

Bezodplatné využívanie služieb Finaxu, motivačná zložka príjmu, kombinovaná práca z domu a z kancelárie.