Piql Slovakia

Marketing & Communication Manager

FormaFull-time

Platod 1800 €

Úroveň

Pridané11.05.2021

Cieľom spoločnosti Piql je zabrániť strate nenahraditeľných údajov - vďaka použitým technológiám informácie zostanú pravé, dostupné a použiteľné kedykoľvek v budúcnosti.
Spoločnosť od svojho vzniku v roku 2002 zapisovala digitálne filmy na analógový film. Neskôr jej zástupcovia zistili, že Hollywoodu hrozí strata digitálnej produkcie v dôsledku nedostatku dlhodobých pamäťových technológií. Film disponuje jedinečnými vlastnosťami z pohľadu bezpečnosti a trvácnosti, preto vznikol koncept „dáta na filme“ (data-on-film). V Piql úzko spolupracovali s poprednými technologickými partnermi, výskumnými inštitúciami a odborníkmi na uchovávanie.
Dáta aktuálne archivuje vo väčšine častí sveta a vždy sa zameriava na riešenia, ktoré najlepšie vyhovujú jedinečným potrebám daného klienta.

Náplň práce

  • plná zodpovednosť za prípravu, koordináciu a realizáciu marketingovej stratégie a aktivít firmy Piql, so zameraním primárne na slovenský trh
  • zodpovednosť za nastavenie a implementáciu marketingovej a obchodnej stratégie v B2B a B2C
  • vedenie marketingových aktivít orientovaných na brand-building a brand-awareness
  • zodpovednosť za tvorbu marketingových komunikačných kampaní na sociálnych sieťach (LinkedIn, Twitter, Facebook), ktoré zviditeľňujú produkt a hodnoty firmy na trhu za účelom získania nových klientov
  • tvorba a úprava prezentácii a marketingových materiálov - brožúry, letáky, pozvánky, newslettre a iné, v spolupráci so zahraničným marketingovým oddelením
  • analýza výkonnosti, vyhodnocovanie aktivít, reporting a prezentovanie výsledkov smerom k manažmentu firmy a zahraničným partnerom na dohodnutej pravidelnej báze
  • podieľanie sa príprave webstránky a SEO v spolupráci s partnermi
  • zvyšovanie ziskovosti spoločnosti vďaka efektívne navrhnutým a naplánovaným marketingovým aktivitám
  • vytváranie partnerských vzťahov a komunikácia s médiami
  • aktívne vyhľadávanie a účasť na eventových podujatiach súvisiacich s produktom Piql
  • príprava webinárov/seminárov s cieľom zviditeľnenia firmy a produktu Piql (komplexné zastrešenie)
  • aktívna spolupráca s lokálnym SVK teamom za účelom napredovania firmy, ako aj s medzinárodnými Piql partnermi v rámci celého sveta
  • zostavovanie, plánovanie a správa budgetu a rozpočtov na marketingové aktivity firmy
  • kooperácia a účasť na marketingových stretnutiach a aktivitách v rámci krajín EÚ
  • sledovanie digitálnych trendov a inovácii v oblasti IT, archivácie a technologického vývoja

Požiadavky

Hľadáme ku nám inovatívneho a dynamického kolegu/kolegyňu, ktorý/á má rád výzvy a vezme si pod palec naše marketingové oddelenie.
Hlavnou náplňou bude prinášať, tvoriť a koordinovať marketingovú stratégiu a zaujímavý, originálny a aktuálny content, ktorého cieľom bude zviditeľnenie firmy na trhoch vrámci CEE.

Osobnostné:

  • komplexný pohľad na veci a obchodné zmýšľanie
  • samostatnosť v rozhodovaní a plánovaní aktivít
  • flexibilita a proaktivita pri hľadaní riešení problémov a vzniknutých situácií
  • kreativita v prinášaní riešení a ich aplikovaní do praxe, s cieľom dosiahnúť vytýčený cieľ
  • dobrý time management
  • komunikatívnosť a chuť pravocať s medzinárodným tímom
  • záujem a orientácia v IT a TECH oblasti veľkou výhodou

Technické:

  • prax min. 3 roky v oblasti marketingu / PR / content marketingu na úrovni specialist/ senior
  • aktívna znalosť anglického jazyku na úrovni C1 (slovom aj písmom), znalosť iných jazykov viac ako vítaná
  • MS Office na pokročilej úrovni - PPT, Excel, Word
  • aktívny vodič kategórie B

Ponúkame

U nás sa medze v kreativite a možnostiach nekladú. Vieme ti zaručiť, že tvoj rast vo firme bude záležať len od teba a tvojich ambícií, s ktorými ku nám prídeš. Okrem toho ti vieme ponúknuť:

  • menej „korporátnych“ schvalovačiek. Rozumej, ak máš dobrý nápad podložený valídnymi argumentami, poďme ho vyskúšať.
  • samostatnú a kreatívnu prácu v oblasti marketingu, PR a social
  • príležitosť byť súčasťou rýchlo rastúceho trhu digitálnych a tech aktivít
  • pohodovú atmosféru malej firmy, neformálne prostredie a dobrú kávu
  • spolupráca s Piql kolegami po celom svete
  • možnosť komunikovať na dennej báze v angličtine
  • flexibilný pracovný čas
  • dog-friendly office
  • teambuildingy
  • bezproblémové parkovanie v blízkosti kancelárie