Filmaari

Výkonný producent / Project manager

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1300 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané20.01.2022

Filmaari je menšia fullservisová produkčná spoločnosť, fungujúca od roku 2015. Spolupracujeme s poprednými slovenskými reklamnými agentúrami a vyprodukovali sme viac než stovku online a TV spotov pre sk, aj zahraničných klientov ako Zlatý Bažant, Tatra banka, ČSOB, Union, Dôvera, HB Reavis, Palmolive & Colgate, a množstvo dalších. Okrem toho naše portfólio tvorí aj práca na filme a dokumentoch, videoklipoch, či projektoch pre dobrú vec.

Náplň práce

Hľadáme skúseného človeka, ktorý je produkčne ostrieľaný vo filmovom, televíznom či reklamnom svete a nebojí sa pracovať samostatne a zobrať zodpovednosť a komunikáciu za projekt do vlastných rúk. Nie je mu cudzí budgeting, organizácia nakrúcania, štábu či postprodukcie. Ak si sa v týchto riadkoch našla(šiel), radi ťa spoznáme bližšie!

Náplň práce:

  • efektívne vedenie komunikácie s reklamnými agentúrami/klientom, dohadovanie termínov a podmienok spolupráce
  • príprava a aktualizácia cenových ponúk, timingov, prezentačných podkladov projektu
  • oslovovanie zložiek štábu v závislosti od typu projektu, ich mamagement od predproducie až po postprodukciu / výkonný producent
  • zodpovedné vedenie projektu a rozpočtu v rámci nastavených deadlineov
  • organizácia štábových a klientských meetingov, nakrúcania a postprodukčných prác
  • vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych ďalších spoluprác, agentúr či klientov

Požiadavky

Nezaleží akú máš vyštudovanú školu. Ak más potrebné skúsenosti a si zoragnizovaná(ý), máš dobrý time management, prezentačné a vyjednávacie schopnosti, vieš si poradiť v každej situácií, zvládaš prácu aj pod stresom a vieš niesť zodpovednosť za projekt od briefu až po jeho zdarnú finalizáciu, a ako bonus máš vodičský preukaz, tak si náš človek!

Ponúkame

  • flexibilný pracovný čas a veľmi pestrú náplň práce

možnosť pracovať odkiaľkoľvek alebo priamo z krásneho officeu v centre mesta s parkingom

  • férové odmeňovanie, kde príjem závisí aj na výsledkoch a množstve dobre zvladnutých projektov
  • príležitosť rásť a zlepšovať sa spolu s Filmaari 😉