Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Vedúci produkcie

Filmaari - film & creative studio

Mesto: Bratislava

Typ: Freelance

Plat: 500 — 1500 eur

Dátum pridania: 13.08.2019

Sme mladé produkčné štúdio a venujeme sa tvorbe reklám, videoklipov či dokumentov. Spolupracujeme s reklamnými agentúrami, pre viacero zvučných klientov. Primárne sa zameriavame na online reklamu.

Náplň práce

Na výpomoc hľadáme vedúceho produkcie, ktorého/ktorú bavia točky minimálne ako nás a nebojí sa zodpovednosti.

Budeš hlavnou organizačnou zložkou našich projektov, od organizácie štábu a zabezpečnia všetkého potrebného (technika, lokácie, casting, technika …), vytvorenia nakrúcacieho plánu, až po vedúceho nakrúcania na pľaci. Pozícia a odmena je závislá od projektov, nie je na full time ale časom sa môže veľmi ľahko stať.

Požiadavky

Skúsenosť s nakrúcaním v pozícií produkcie nutná. Všetko ostatné už vychytáme spoločne.

Vodičský preukaz výhodou.