Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PHP Developer

FactCool

Mesto: Trenčín

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 3000 €

Dátum pridania: 05.06.2019

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 18tich krajinách východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EÚ.

Náplň práce

Pre náš IT tím v Trenčíne hľadáme ďalšieho šikovného PHP programátora (so skúsenosťami).

Dev stack: Symfony 4, PHP 7.2, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, Git, Redis, GOlang, GRPC

Čo ťa čaká vo FactCoolu?

• prepisujeme e-commerce platformu do novších technológií, väčšinou PHP (admin, produkty,..)
• riešime imlementácii MS Dynamics pre celú spoločnosť
• procesy v sklade, vratky, objednávkový proces, dodávatelia
a všetko čo k e-shopu patrí :-)

Celý sklad celý sklad sme presťahovali do nových priestorov (100 000m2) a s tým nás čaká výzva v podobe jeho optimalizácie, pravdepodobne aj nový skladový systém.

Požiadavky

Ak si priateľský kolega, baví ťa programovať v PHP a tiež pracovať v tíme, poď s nami budovať najväčšou e-shop strednej a východnej Európy!

Ponúkame

• možnosť spolupráce na pracovný pomer alebo ŽL
• HW podľa tvojho výberu
• nadštandartný zárobok
• skvelý tím mladých chalanov
• zamestnanecké zľavy na e-shopu
• spoločné obedy, popracovné akcie, konferencie a vzdelávanie
• možnosť home office
• občerstvenie na pracovisku

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku