Go back Späť
Developeri

Senior PHP developer

FACTCOOL

Mesto: Trenčín

Typ: Freelance

Plat: 2000 — 3000 €

Dátum pridania: 25.10.2019

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 15tich krajinách strednej a východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc spokojných zákazníkov na trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky, športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.

Náplň práce

Čo ťa čaká vo FactCool?

• prepisujeme e-commerce platformu do novších technológií (admin, produkty,..)
• procesy v sklade, objednávkový proces, dodávatelia, implementácia nových systémov
a všetko čo k e-shopu, ktorý neustále napreduje, patrí :-)

Celý sklad sme presťahovali do nových priestorov (16 000m2) a s tým nás čaká výzva v podobe jeho optimalizácie a úpravy skladového systému.

Požiadavky

Pre náš IT tím v Trenčíne hľadáme ďalšieho šikovného PHP programátora.

Dev stack: Symfony 4, PHP 7.2, MySQL (MariaDB), ElasticSearch, Git, Redis, GOlang, RabbitMQ

Ponúkame

• možnosť spolupráce na pracovný pomer alebo ŽL
• firemný HW
• občerstvenie na pracovisku
• možnosť home office
• zamestnanecké zľavy
• spoločné obedy, mimo pracovné aktivity, konferencie a vzdelávanie

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku