ESET

PPC Specialist for EMEA countries

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.11.2020

The beginnings of ESET date back to 1987, when two young programming enthusiasts, Peter Paško and Miroslav Trnka, wrote a program for the detection of one of the world’s first computer viruses. They did not know that they had created one of the most successful antivirus programs in the world – dubbing it NOD. In 1992, together with their mutual friend Rudolf Hrubý, they formally established ESET.

What started as the brainchild of a few friends has evolved into the most valuable international brand of any Slovak company. Today ESET’s NOD32 technology protects over 100 million users across the world.

Today, over 1,800 employees around the world drive the company’s success – a telling increase from 3 in 1987 and 135 in 2006. Almost 900 of them are based in Slovakia, the home of ESET headquarters.

Náplň práce

Náš PPC tím v ESETe tvorí 10 členov, ktorí sa starajú o kampane v rôznych kútoch sveta. Počet krajín, v ktorých nám bežia aktivity neustále rastie, preto tím rozširujeme a radi by sme doň privítali niekoho, kto už má v PPC čo-to odžité a mohli by sme ho/ju pasovať na úroveň „middle level“.

Čo by ťa u nás čakalo?
• Budeš manažovať Google a Bing Ads kampane. Okrem toho však skúšame aj iné platformy, napríklad Bing, Youtube, Facebook, Instagram, Taboola, Outbrain, LinkedIn, DV360, Twitter.
• Pri práci ti budú pomáhať rôzne nástroje od Google Analytics cez Funnel po Optmyzr a Supermetrics.
• Pod tvoju zodpovednosť by spadali 3-4 krajiny a budeš s nimi v priamom kontakte. Sám/sama si nastavíš spoluprácu.
• Budeš sa venovať optimalizácii, testovaniu a experimentom za jediným účelom – dosiahnutie potrebných ROI, CPA a konverzií. Chceme, aby si pracoval/a efektívne a mal/a výsledky.
• Pravidelne budeš vyhodnocovať a interpretovať výsledky kampaní a navrhovať potrebné zmeny.
• Z pozície člena HQ budú tvoje aktivity priamo ovplyvňovať biznis spoločnosti. Budeš vidieť, ako sa tvoja snaha premieta do konkrétnych výsledkov.
Prečo by si mal/a prísť k nám?
• Pomôžeme ti v odbornom raste.
• Môžeš sa posúvať na senior pozíciu, kde ťa čakajú vyššie budgety, viac strategickej práce, väčšie kompetencie a rôzne projekty (napríklad v oblasti dátovej analýzy).
• Sme zohratý tím rôznych osobností a záľub. Menej skúseným členom tímu môžeš pomáhať v ich profesnom raste a od seniorných kolegov získaš zase know-how ty.
• Záleží nám na kvalite. Zažiješ to na vlastnej koži už počas výberového procesu, kde na teba čaká pár praktických úloh a video pohovory nielen s členmi tímu ale aj s „head of“ manažérmi.

Požiadavky

Čo by sme od teba potrebovali?
• Predošlé skúsenosti s PPC kampaňami
• Angličtinu aspoň na úrovni B1 (pomôžeme ti dostať sa na vyšší level)
• Skúsenosti s Google Ads
• Znalosť SEM princípov a stratégii
• Výhodou je skúsenosť s Google Analytics, Search Ads 360 alebo Display & Video 360

Ponúkame

• Podpora tvojho osobného aj profesného rozvoja – možnosť zúčastniť sa rôznych školení, tréningov, konferencií či meetupov
• Finančné bonusy vyplácané 2 krát ročne na základe tvojho pracovného výkonu
• Finančná podpora pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa)
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Plne hradené stravné lístky v sume 5 EUR/deň
• Systém Cafeteria – možnosť výberu zo širokej škály benefitov v oblasti športu, kultúry, vzdelávania a iné
• Benefit „odporuč kamaráta“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na voľnú pracovnú pozíciu
• Možnosť práce z domu (home-office)
• Platené dni voľna pri zdravotných problémoch (sickdays)
• Čerstvé ovocie, čaj, káva, nealko – to všetko nájdeš v každej kuchynke
• Neformálna, priateľská a otvorená kultúra bez dresscodu
• účasť na firemných podujatiach
• Možnosť využiť spoločné priestory firmy (terasa, relax zóna, knižnica) na oddych a stretnutia s kolegami
• Dobrovoľníctvo a možnosť zapájať sa do rôznych CSR aktivít
• Vernostný program