pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Marketéri

ESET

Mid PPC Specialist for EMEA countries

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1400 €

Dátum pridania: 27.11.2020

Náplň práce

Náš PPC tím v ESETe tvorí 10 členov, ktorí sa starajú o kampane v rôznych kútoch sveta. Počet krajín, v ktorých nám bežia aktivity neustále rastie, preto tím rozširujeme a radi by sme doň privítali niekoho, kto už má v PPC čo-to odžité a mohli by sme ho/ju pasovať na úroveň „middle level“.

Čo by ťa u nás čakalo?
• Budeš manažovať Google a Bing Ads kampane. Okrem toho však skúšame aj iné platformy, napríklad Bing, Youtube, Facebook, Instagram, Taboola, Outbrain, LinkedIn, DV360, Twitter.
• Pri práci ti budú pomáhať rôzne nástroje od Google Analytics cez Funnel po Optmyzr a Supermetrics.
• Pod tvoju zodpovednosť by spadali 3-4 krajiny a budeš s nimi v priamom kontakte. Sám/sama si nastavíš spoluprácu.
• Budeš sa venovať optimalizácii, testovaniu a experimentom za jediným účelom – dosiahnutie potrebných ROI, CPA a konverzií. Chceme, aby si pracoval/a efektívne a mal/a výsledky.
• Pravidelne budeš vyhodnocovať a interpretovať výsledky kampaní a navrhovať potrebné zmeny.
• Z pozície člena HQ budú tvoje aktivity priamo ovplyvňovať biznis spoločnosti. Budeš vidieť, ako sa tvoja snaha premieta do konkrétnych výsledkov.
Prečo by si mal/a prísť k nám?
• Pomôžeme ti v odbornom raste.
• Môžeš sa posúvať na senior pozíciu, kde ťa čakajú vyššie budgety, viac strategickej práce, väčšie kompetencie a rôzne projekty (napríklad v oblasti dátovej analýzy).
• Sme zohratý tím rôznych osobností a záľub. Menej skúseným členom tímu môžeš pomáhať v ich profesnom raste a od seniorných kolegov získaš zase know-how ty.
• Záleží nám na kvalite. Zažiješ to na vlastnej koži už počas výberového procesu, kde na teba čaká pár praktických úloh a video pohovory nielen s členmi tímu ale aj s „head of“ manažérmi.

Požiadavky

Čo by sme od teba potrebovali?
• Predošlé skúsenosti s PPC kampaňami
• Angličtinu aspoň na úrovni B1 (pomôžeme ti dostať sa na vyšší level)
• Skúsenosti s Google Ads
• Znalosť SEM princípov a stratégii
• Výhodou je skúsenosť s Google Analytics, Search Ads 360 alebo Display & Video 360

Ponúkame

• Podpora tvojho osobného aj profesného rozvoja – možnosť zúčastniť sa rôznych školení, tréningov, konferencií či meetupov
• Finančné bonusy vyplácané 2 krát ročne na základe tvojho pracovného výkonu
• Finančná podpora pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa)
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Plne hradené stravné lístky v sume 5 EUR/deň
• Systém Cafeteria – možnosť výberu zo širokej škály benefitov v oblasti športu, kultúry, vzdelávania a iné
• Benefit „odporuč kamaráta“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na voľnú pracovnú pozíciu
• Možnosť práce z domu (home-office)
• Platené dni voľna pri zdravotných problémoch (sickdays)
• Čerstvé ovocie, čaj, káva, nealko – to všetko nájdeš v každej kuchynke
• Neformálna, priateľská a otvorená kultúra bez dresscodu
• účasť na firemných podujatiach
• Možnosť využiť spoločné priestory firmy (terasa, relax zóna, knižnica) na oddych a stretnutia s kolegami
• Dobrovoľníctvo a možnosť zapájať sa do rôznych CSR aktivít
• Vernostný program

Poslať e-mailom

Skopírovať link

ESET má aktuálne 3 pracovné ponuky