ESET

Online marketing špecialista/tka (PPC)

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované01.12.2022

The beginnings of ESET date back to 1987, when two young programming enthusiasts, Peter Paško and Miroslav Trnka, wrote a program for the detection of one of the world’s first computer viruses. They did not know that they had created one of the most successful antivirus programs in the world – dubbing it NOD. In 1992, together with their mutual friend Rudolf Hrubý, they formally established ESET.

What started as the brainchild of a few friends has evolved into the most valuable international brand of any Slovak company. Today ESET’s NOD32 technology protects over 100 million users across the world.

Today, over 1,800 employees around the world drive the company’s success – a telling increase from 3 in 1987 and 135 in 2006. Almost 900 of them are based in Slovakia, the home of ESET headquarters.

Náplň práce

Už si počul/a o „start with why“? Treba sa pýtať a treba vedieť prečo sa veci dejú alebo nedejú, ak chceme pracovať cielene a s víziou.
Našim cieľom je nájsť do online marketingového tímu PPC špecialistu/tku. Prečo? Pretože neustále rozširujeme portfólio krajín, ktorým spravujeme kampane a zároveň rozširujeme aj „scope“ našich kampaní. Hľadáme skúseného človeka. Prečo? Pretože má bohaté know-how, vie navrhovať nové stratégie, identifikovať príležitosti, poradiť kolegom a môžeme jej/mu bez obáv zveriť vyššie budgety.

Tímová debata pri piatkovej online kávičke nám priniesla ešte niekoľko „prečo“:

Prečo ESET?
• Budeš súčasťou jedného z najväčších in-house online marketingových tímov na Slovensku. Okolo teba budú špecialisti v obore, a preto, ak budeš v úzkych, budeš sa mať s kým poradiť.
• Budeš mať možnosť naozaj spoznať produkt a históriu kampaní a môžeš dlhodobo pracovať na veľkých projektoch.
• Venovať sa budeš jednému klientovi a spoznáš špecifiká businessu, vďaka čomu budeš vedieť nastaviť kampane a odporúčania na mieru.
• Priamo ty budeš komunikovať s marketingovým špecialistom na danom trhu, takže si s ním môžeš vytvoriť vzťah a vaša splupráca bude efektívnejšia.

Prečo by si mal/a zmeniť práve teraz a prísť k nám?
• Máš u nás istotu dlhodobej spolupráce a nemusíš sa obávať straty klienta a práce.
• Aj napriek permanentnému home office ti vieme zabezpečiť bezproblémový štart a zaškolenie, ktoré trvá cca 3 mesiace. Následne dostaneš svojho buddyho, ktorý ti bude pomáhať orientovať sa s dianím vo firme, procesoch, atď.
• Bez problémov fungujeme na MS Teams či už v rámci pravidelných týždenných alebo aj adhoc meetingoch, ktoré trvajú posvätnú hodinu (chceme byť efektívni). Navyše sme si zaviedli príjemnú piatkovú kávičku.

Prečo by ti práca u nás mohla sadnúť?
• Máme jasné vízie a ciele. Napríklad sa chceme viac venovať global awareness kapaniam, chceme zefektívniť reporting a vizualizácie dát, ich integráciu z rôznych zdrojov, v pláne máme testovanie nových LP a lepšie plánovanie rozdelenia budgetov.
• Ak ťa nestrašia dáta a si analytický typ, vieme ťa v tejto oblasti ďalej rozvíjať.
• Základ našej práce je postavený na Google Ads avšak radi a veľa skúšame. Takže sa stretneš aj s inými kanálmi, napríkad Bing, Youtube, Facebook, Instagram, Taboola, Outbrain, LinkedIn, DV360, Twitter.

Prečo by sa ti páčilo v našom tíme?
• Práve teraz na teba nedočkavo čaká 10 párov očí. Niektoré sa na PPC problematiku pozerajú menej skúsenou optikou, niektoré si už čo-to odžili a môžeme ich označiť za oči PPC harcovníkov.
• Náš tím je zaujímavou kombináciou introvertov a extrovertov. Nájdeš u nás analytické typy ale aj vášnivých ale umiernených cholerikov a všetkých nás spája práca, ktorú máme radi. Naozaj.
• Mimo pracovných tém u nás rezonuje cestovanie (alebo spomienky naň), eko témy, káva, futbal, móda, otužovanie, fotografia aj maľovanie obrazov. Ak prinesieš niečo nové, vlastné, o to lepšie.
• Čo je veľmi dôležité: naše ciele sú reálne, nie sme preťažení a vystresovaní. Pomáhame si a posúvame sa navzájom.

Požiadavky

Ako vidíš, toto nie je tradičná PPCčkárska práca. Aj napriek tomu však nehľadáme wonderwoman ani supermana.
• Stačí, že sa naozaj vyznáš a slovo senior/ka plne vystihuje tvoje skúsenosti.
• Nebojíš sa angličtiny a vieš ju používať. V prípade potreby ti s ňou pomôžeme.
• Rada/rád skúšaš nové veci a „neznáme“ pre teba nie je zdrojom strachu ale nekonečných možností.
• Si normálny/a, čo je síce veľmi relatívne ale pre nás to znamená bezproblémovú spoluprácu, prácu spravenú načas a kvalitne, dá sa s tebou rozprávať otvorene. Určite sa však tešíme na tvoju jedinečnosť.
• Máš rád/rada humor a nebudeš mať problém s tým, že aj teba bude platiť ESET. 😊
Znie to dobre, však? Tak „start with why“ a daj mi o sebe vedieť. Veľmi rada s tebou prejdem, prečo by sme ťa chceli v našom tíme.

Ponúkame

• Podpora tvojho osobného aj profesného rozvoja – možnosť zúčastniť sa rôznych školení, tréningov, konferencií či meetupov
• Finančné bonusy vyplácané 2 krát ročne na základe tvojho pracovného výkonu
• Finančná podpora pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa)
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Plne hradené stravné lístky v sume 5 EUR/deň
• Systém Cafeteria – možnosť výberu zo širokej škály benefitov v oblasti športu, kultúry, vzdelávania a iné
• Benefit „odporuč kamaráta“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na voľnú pracovnú pozíciu
• Možnosť práce z domu (home-office)
• Platené dni voľna pri zdravotných problémoch (sickdays)
• Čerstvé ovocie, čaj, káva, nealko – to všetko nájdeš v každej kuchynke
• Neformálna, priateľská a otvorená kultúra bez dresscodu
• účasť na firemných podujatiach
• Možnosť využiť spoločné priestory firmy (terasa, relax zóna, knižnica) na oddych a stretnutia s kolegami
• Dobrovoľníctvo a možnosť zapájať sa do rôznych CSR aktivít
• Vernostný program