Go back Späť
RemoteMarketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Project manager

eMarkest

Mesto:  Remote

Typ: Part-time

Plat: 600 — 1200 eur

Dátum pridania: 21.05.2019

Sme malý “československý” remote tím (na fulltime je nás do 10) a pracujeme z Prahy, Bratislavy, Lisabonu aj Levíc. V Prahe máme hlavnú kanceláriu, kde máme logistiku pre e-shopy a pohodlné miestečko na sedenie, odkiaľ môžeš pracovať.Predávame vlastnú značku superpotravín Blendea, prevádzkujeme affiliate sieť Affial a máme ešte iné projekty, prevažne magazíny a e-shopy. Žiadna práca pre klientov alebo nabušené miliónové startupy.Práca nás baví, žijeme onlajnom a každý deň sa učíme nové veci (niekedy aj na chybách a failoch). Nič nehrotíme, ale ani neflákame.Projekty z roka na rok rastú (klop, klop) a preto hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa k nám pridajú a budú rásť s nami.

Náplň práce

S čím potrebujeme pomôcť?- makáme na novom e-shope Blendea.cz, ktorý by sme radi dotiahli. Potrebujeme niekoho, kto bude komunikovať s agentúrou, ktorá nám to vyvíja, kontrolovať termíny, zadávať úlohy programátorom.- nový e-shop Blendea.cz by sme tiež veľmi radi testovali reálnymi uživateľmi. Chceme robiť pravidelné uživateľské testovanie online a následne spísať, čo ešte treba upraviť a pozmeniť- zvýšiť konverzný pomer e-shopov z mobilov - navrhnúť nové riešenie, zadať grafikovi, následne programátorovi, otestovať, nasadiť- vyladiť e-mailový marketing - nasadiť segmentáciu zákazníkov, upraviť e-maily, aplikovať novú stratégiu- vymyslieť vernostný systém pre loajálnych zákazníkov- implementovať BI tooly ako Google Data Studio alebo Metorik- dotiahnuť veľa vecí, na ktoré nikto z firmy momentálne nemá čas ani priestor

Požiadavky

Určite sa nám ozvi, pokiaľ...- sa zaujímaš o marketing, či už to je SEO, PPC alebo sociálne siete- si poradíš aj s viac technickými vecami ako je nastavenie segmentácie v Mailchimpe. Prípadne to vieš delegovať.- máš skúsenosti s projektovým riadením - kľudne aj niečo menšie alebo nejaký vlastný projekt- máš skúsenosti s delegovaním a outsourcingom- máš skúsenosti s ecommerce- Trello, WordPress, Slack, KPI, OKR, UX, konverzný pomer, CPA..orientuješ sa? V tom prípade si náš človek!

Ponúkame

Čo Ti vieme ponúknuť?- férové finančné ohodnotenie (dohodneme pri pohovore) - najlepšie na faktúru s 3 mesačnou “skúšobkou”, kedy zistíme, či to klape na obidvoch stranách- prácu na zaujímavých projektoch, ktoré nie sú dotované investormi alebo bankou, ale reálnymi výsledkami našej práce- maximálnu voľnosť a samostatnosť pri práci- podporu nových nápadov, ktoré ťa v rámci projektov necháme zrealizovať- podporu osobného rozvoja - zaplatíme ti konferenciu, školenie alebo kurz. Teraz sme napríklad boli na WordCampe alebo minulý rok všetci na Copycampe.- pecka skúsenosti v super firme so šikovnými ľuďmi