Elixor

Content creator + PR manager

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 520 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané02.08.2020

Náplň práce

Vytváranie pútavého, ľahko odborného obsahu zrozumiteľného bežnému človeku pre web www.elixor.eu, ktorý sa venuje pestovaniu konopy, jej spracovaniu a výrobe konopných produktov. Obsah by mal vzdelávať a zároveň prezentovať produkty spoločnosti Elixor. Obsah, ktorý máme záujem vytvoriť by mal byť zložený z mixu článkov v BLOGU, videí, obrázkov, krátkych postov na sociálnych sieťach a noviniek. Všetko samozrejme rozumne a strategicky dávkované cez sociálne siete a influencerov. Viac na osobnom pohovore. :-)

Požiadavky

Uchádzač by mal mať záujem a skúsenosti z oblasti konopy, mal by mať kreatívne myslenie a kopec nevšedných nápadov ako spropagovať to čo naša spoločnosť robí. Ideálne, ak by vedel fotografovať alebo natáčať videá. Na mieste je mať skúsenosti s grafikou, sociálnymi sieťami FB, Insta, YouTube. Anglický jazyk podmienkou.
Tešíme sa na Vaše reakcie

Ponúkame

Ponúkame miesto v rýchlo sa rozvýjajúcom start-upe, ktorý má veľký potenciál v novoznikajúcom odvetví. Kto sa stane súčasťou nášho tímu, nebude ľutovať.