Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Art Director

Elite Solutions

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 €

Dátum pridania: 22.01.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra s 11 ročnou históriou. Máme samostatné developerské oddelenie so super partiou. Milujeme technológie a radi sa posúvame vpred. Viac o nás nájdeš tu:Nerobíme iba "projekty", snažíme sa priniesť zážitky. Klientom, ich zákazníkom aj nám. Radi dávame šancu šikovným, ktorí majú drive a chuť ulietavať s nami na dobrých nápadoch.Blog: http://www.elitesolutions.sk/blogFacebook: https://www.facebook.com/elite.solutions Linkedin: http://www.linkedin.com/company/elite-solutions-s.r.o.Instagram: https://www.instagram.com/elitesolutions/

Náplň práce

Požiadavky

Ponúkame

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku