Go back Späť
Marketéri

Projektový manažér pre mobilné aplikácie a webové riešenia

Elite Solutions

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 eur

Dátum pridania: 01.02.2019

Sme fullservisová agentúra sídliaca v starom meste pod hradom. Milujeme všetko uletené, nové technológie a kreatívne nápady. Pracujeme pre veľkých aj malých klientov a sme peckový kolektív :)

Náplň práce

Ak máš chuť pracovať na unikátnych projektoch pre klientov ako sú napríklad O2 SK, O2 CZ, Hyundai, Baumit, Eset, táto pracovná pozícia čaká na teba.
Máš prehľad v mobilných applikáciach (iOS aj Android), vieš aký je rozdiel medzi React a Angular, vieš striktne dodržať deadlines, rád motivuješ a manažuješ ľudí? Hľadáme project managera.

Ideálne ak si už niekedy programoval a to je jedno či backend, front end alebo mobilné aplikácie. Chýbajúce skúsenosti načerpáš rýchlo od skúsených kolegov. Vieme, že nikto nevie všetko a podporujeme ľudí v rozvíjaní svojich vedomostí.

Makal by si na unikátnych projektoch pre klientov ako sú napríklad O2 SK, O2 CZ Raiffeisen Bank, Bioderma, Baumit.

Tvojou úlohou bude riadenie vývoju natívnych mobilných aplikácií pre Android a iOS a riadenie vývoja webových aplikácií.

• rozširovanie a pridávanie funkcionality už existujúcej aplikácie podľa požiadaviek zákazníka
• participácia na dizajne a implementácii riešenia
• participácia už od špeicfikácie projektu

• zodpovednosť za timing a testovanie jednotlivých častí aplikácie

• analýza vzniknutých chýb a návrh na ich odstránenie

• dohľad nad projektom

• projektová dokumentácia

Požiadavky

Projekťák je človek, ktorý musí presne pochopiť, čo programátori chcú a potrebujú a rovnako by mal vedieť komunikovať aj s klientom. Odborne a slušne 🙂 Zhrnieme si základné veci, ktoré by si mal vedieť, alebo o nich mať aspoň ako také tušenie 🙂

vieš urobiť samostatne časový odhad projektu
vieš, čo je to Scrum a vieš, kedy ho implementovať (alebo aspoň poznáš základy)
vieš, aký je rozdiel medzi natívnou a hybridnou aplikáciou a poznáš výhody a nevýhody
vieš, aké sú rozdiely medzi React, Angular a Vue
poznáš základné pravidlá security – webovej, serverovej a security aplikácie
vieš viesť malý tím
vieš napísať špecifikáciu, poznáš základy UML
si organizovaný, vieš robiť zápisy
vieš, čo je to API, Swagger, Blueprint
vieš vytvoriť Wireframe
vieš jasne určovať priority
vieš zvoliť vhodnú technológiu na projekt
vieš, aký je rozdiel medzi Google Analytics a Firebase
vieš vypracovať tender, ponuku pre klienta
a nakoniec to najdôležitejšie – chceš zlepšovať veci

Ponúkame

lite je široko ďaleko známy benefitmi ako:

- Nové a vyzývavé projekty, možnosť sebarealizácie na vlastných projektoch
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi
- Zaujímavé teambuildingové akcie, ako spoločné raňajky, oslavy, hackatony, posilňovňa priamo v budove našich priestorov
- Príjemný tím, s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva
- Homeoffice 10x do roka
- MultiSport karta
- Práca so seniornmi
- Pravidelné školenia vo firme

Ale ponúkame ti hlavne skutočnú hodnotu v podobe:

- Širokého spektra zaujímavých projektov, od kreatívnych riešení pre lokálnych klientov až po veľké projekty pre nadnárodné spoločnosti
- Príjemný tím s ktorým sa dobre spolupracuje, ale aj zabáva

Mám záujem

Mám záujem

Elite Solutions má aktuálne 4 pracovné ponuky