Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Front-End Developer

Elite Solutions

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 eur

Dátum pridania: 17.01.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra s 11 ročnou históriou. Máme samostatné developerské oddelenie so super partiou. Milujeme technológie a radi sa posúvame vpred. Viac o nás nájdeš tu:Nerobíme iba "projekty", snažíme sa priniesť zážitky. Klientom, ich zákazníkom aj nám. Radi dávame šancu šikovným, ktorí majú drive a chuť ulietavať s nami na dobrých nápadoch.Blog: http://www.elitesolutions.sk/blogFacebook: https://www.facebook.com/elite.solutions Linkedin: http://www.linkedin.com/company/elite-solutions-s.r.o.Instagram: https://www.instagram.com/elitesolutions/

Náplň práce

Ak máš rád/rada, keď všetko padne k sebe presne na pixel, a chceš dať každej stránke život a akciu, poď k nám makať pod Bratislavský hrad na projektoch pre klientov ako O2, VUB, ZSE, Slovnaft či Raiffeisen Bank a i.Tvojou náplňou práce bude pretaviť skvelé návrhy našich grafikov do interaktívnej podoby webových stránok, mobilných aplikácií a hier. Radi sa hráme napríklad aj s Angular.js.

Požiadavky

• Schopnosť pracovať v tíme• Záujem o informačné technológie• Skúsenosti s mobile-first developmentom• Skúsenosti s frameworkom Bootstrap• Skústnosti s GIT• Skúsenosti s toolmi Gulp/Grunt/Webpack• React, Vue, prípadne iné webové technológie výhodou• WordPress, Drupal, výhodou• Mobilné aplikácie, Facebook, iOS a Android development výhodou