Elite / Monday Lovers

Social Media Manager

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané23.02.2021

Náplň práce

Náplň práce

Sme uletení “punkáči”, silný kolektív a beznádejní Monday Lovers. Sme Elite a do nášho kreatívneho tímu hľadáme skúseného social media managera/-ku a.k.a. “nadčasového mileniála” so šiestym zmyslom pre digitálne trendy, ktorý svojou osobnosťou, životnými postojmi a láskou k práci zapadne do celkovej DNA našej agentúry.

Kto sme a čo robíme?

Sme fullservisová reklamná agentúra poskytujúca komplexné reklamné a marketingové riešenia - ATL, BTL, “digitál”, “soušl” aj nové identity. V našom portfóliu máme klientov ako Orange, Slovnaft, Harmony, Bioderma, Baumit, Hubert, Mionetto, Nadácia ZSE a iných. Zároveň sme aktívnou súčasťou viacerých kreatívnych projektov, v rámci ktorých pomáhame malým a stredným značkám rásť.

Koho vlastne hľadáme?

Hľadáme šikovných a skúsených, večne na Facebooku, Instagrame, Pintereste, Youtube a TikToku “visiacích” social media managerov, ktorí sa s prehľadom orientujú v súčasných mediálnych trendoch a digitálnom marketingu.

Social media marketing je všestranná “disciplína”. Vyžaduje kreativitu ideamakera, vynaliezavosť copywritera, obrazutvornosť grafika, organizovanosť stratéga, trpezlivosť “ppcéčkara” a logiku analytika. Pokiaľ ti tieto vlastnosti nechýbajú a máš už predošlé skúsenosti v reklamnej brandži, potom hľadáme práve teba!

Požiadavky

Aké by mali byť tvoje “soft-skills”?

• Príjemné a komunikatívne vystupovanie
• Prehľad v digitálnom marketingu a reklame
• Vynaliezavosť a prirodzená schopnosť tvoriť
• Organizáčné schopnosti a time-management
• Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• Spoľahlivosť a zodpovednosť
• Analytické myslenie

Aké by mali byť tvoje “hard-skills”?

• Orientácia v trendoch a social media marketingu
• Schopnosť vytvárať originálny obsah a myšlienky
• Správa a prehľad vo Facebook Business Manager
• Nastavovanie propagácii cez Facebook Ads Manager
• Skúsenosti s tvorbou obsahu na FB, IG, LI, TK alebo YT
• Skúsenosti so správou obsahu v Zoomsphere alebo iných “ social tooloch”
• Interpretácia a tvorba analytických reportov
• Tvorba kreatívnych textov a sloganov
• Gramatická obozretnosť

Ponúkame

Čo to znamená stať sa jedným z nás?

• Získaš skúsenosti s veľkými klientmi
• Rozšíriš svoje portfólio o zaujímavé projekty
• Naučíš sa nové veci a zdokonalíš svoje “skills”
• Zúčastníš sa zaujímavých konferencií a školení
• Vyskúšaš si prácu na interných projektoch
• Nájdeš si super kolegov/kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

• Homeoffice (ak je to stále benefit :)
• Firemný notebook aj na súkromné účely
• Firemný merch a “štartovací balík”
• Pravidelné agentúrne teambuildingy
• Pravidelný pitný režim (káva a iné nápoje)
• Pravidelný prísun vitamínov (ovocie)
• Raz týždenne “sladké prekvapenie”
• Spoločné firemné raňajky
• Agentúrne párty a akcie
• Multisport karta
• Firemný bufet

Potrebuješ zmenu alebo hľadáš nové pracovné príležitosti? Pošli nám svoje CV a my sa budeme tešiť na naše spoločné stretnutie. :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top