pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1500 €

Dátum pridania: 10.11.2020

Pondelok je čerstvá hlava. Pondelok je “Ahoj, ako víkend?“. Pondelok je vôňa rannej kávy, rýchly status a šanca spraviť opäť niečo výnimočné. Pondelok je deň, keď sa v Elite vraciame k tomu, čo nás napĺňa. K práci, ktorá nás baví, ku kolegom, na ktorých sa môžeme spoľahnúť a ku klientom, ktorí nás posúvajú stále vpred. Sme Elite. Sme MONDAY LOVERS.

Náplň práce

Sme uletení punkáči, silný kolektív a beznádejní Monday Lovers. Sme Elite a do nášho kreatívneho tímu hľadáme grafického dizajnéra - človeka - ktorý svojou osobnosťou, životným postojom, láskou k práci a vynaliezavosťou zapadne do celkovej DNA našej agentúry.

Kto sme a čo robíme?

Sme fullservisová reklamná agentúra, čo znamená, že robíme všetko, ale úplne všetko - offline, online, weby, aplikácie, kampane aj nové identity. Staráme sa o klientov ako Slovnaft, Harmony, Bioderma, Baumit, Tesco Mobile, Nadácia ZSE a iných. Zároveň máme prsty aj v rôznych kreatívnych projektoch, v rámci ktorých pomáhame stredným a malým značkám rásť.

Koho vlastne hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme zanieteného vizuálneho fanatika, ktorý by posilnil naše graficko-kreatívne oddelenie. Nevyžadujeme od teba, aby si do práce chodil výhradne v čiernom roláku a bol zarytým vyznávačom minimalizmu, stačí ak budeš schopný vytvárať kvalitné online/offline výstupy pre našich klientov. Samozrejme, občas “zbúchaš” nejaký ten post, ale nevyvaruješ sa ani kampaniam alebo väčším projektom.

Spoznávaš sa? Možno si to práve ty!

Každý deň pred spaním hrotíš Pinterest, Dribble alebo Behance. V šálke rannej kávy potom hľadáš ideálny kontrast a hĺbku tmavých tónov. Kým ležérne piješ kávu, v nápojovom lístku podvedome opravuješ kerning. Stále sa ti to nezdá, upravuješ. V knižniciach lovíš tie správne fonty. Potom otočíš hlavu k oblohe a opäť ťa fascinujú gradienty a komplementárne farby. Pre ľudí mimo branže si možno “zvláštny”, no pre nás si dokonalý!

Požiadavky

Aké by mali byť tvoje “soft-skills”?

• V portfóliu nemáš všetky práce, ale len tie najlepšie
• Skúsenosti, a to ako vieš predať svoje návrhy, hovoria za teba
• Problém je pre teba výzvou naučiť sa niečo nové
• Poznáš digitálny dizajn a UX pre teba nie je žiadnou novinkou
• Nie si “prekresľovač”, ale do dizajnu chceš priniesť aj kúsok seba

Aké by mali byť tvoje “hard-skills”?

• Adobe Photoshop / Illustrator
• Znalosť UI/UX dizajnu
• Orientácia na “digitál”
• Schopnosť hľadať nové riešenia
• Používanie “Common Sense”

Ponúkame

Čo to znamená stať sa jedným z nás?

• Získaš skúsenosti s veľkými klientmi
• Obohatíš portfólio o zaujímavé projekty
• Naučíš sa nové veci a zdokonalíš svoje “skills”
• Vyskúšaš si prácu na interných projektoch
• Zúčastníš sa zaujímavých konferencií a školení
• Nájdeš si super kolegov/kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

• Homeffice
• Odviazané teambuildingy
• Pitný režim a kávy, čo ti hrdlo ráči
• Pravidelný prísun vitamínov (ovocko)
• Raz týždenne sladké “prekvapko”
• Spoločné firemné raňajky
• Firemné párty a akcie
• Multisport karta
• Firemný bufet

Podobné joby (18)