Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Elite / Monday Lovers

Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

Úroveň

Pridané10.11.2020

Náplň práce

Sme uletení punkáči, silný kolektív a beznádejní Monday Lovers. Sme Elite a do nášho kreatívneho tímu hľadáme grafického dizajnéra - človeka - ktorý svojou osobnosťou, životným postojom, láskou k práci a vynaliezavosťou zapadne do celkovej DNA našej agentúry.

Kto sme a čo robíme?

Sme fullservisová reklamná agentúra, čo znamená, že robíme všetko, ale úplne všetko - offline, online, weby, aplikácie, kampane aj nové identity. Staráme sa o klientov ako Orange, Slovnaft, Harmony, Bioderma, Baumit, Tesco Mobile, Nadácia ZSE a iných. Zároveň máme prsty aj v rôznych kreatívnych projektoch, v rámci ktorých pomáhame stredným a malým značkám rásť.

Koho vlastne hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme zanieteného vizuálneho fanatika, ktorý by posilnil naše graficko-kreatívne oddelenie. Nevyžadujeme od teba, aby si do práce chodil výhradne v čiernom roláku a bol zarytým vyznávačom minimalizmu, stačí ak budeš schopný vytvárať kvalitné online/offline výstupy pre našich klientov.
Spoznávaš sa? Možno si to práve ty!

Požiadavky

Aké by mali byť tvoje “soft-skills”?

• V portfóliu nemáš všetky práce, ale len tie najlepšie
• Skúsenosti, a to ako vieš predať svoje návrhy, hovoria za teba
• Problém je pre teba výzvou naučiť sa niečo nové
• Nie si “prekresľovač”, ale do dizajnu chceš priniesť aj kúsok seba

Aké by mali byť tvoje “hard-skills”?

• Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign
• Orientácia na “digitál”
• Schopnosť hľadať nové riešenia
• Používanie “Common Sense”

Ponúkame

Čo to znamená stať sa jedným z nás?

• Získaš skúsenosti s veľkými klientmi
• Obohatíš portfólio o zaujímavé projekty
• Naučíš sa nové veci a zdokonalíš svoje “skills”
• Vyskúšaš si prácu na interných projektoch
• Zúčastníš sa zaujímavých konferencií a školení
• Nájdeš si super kolegov/kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

• Homeffice
• Odviazané teambuildingy
• Pitný režim a kávy, čo ti hrdlo ráči
• Pravidelný prísun vitamínov (ovocko)
• Raz týždenne sladké “prekvapko”
• Spoločné firemné raňajky
• Firemné párty a akcie
• Multisport karta
• Firemný bufet

Články z magazínu

Zobraziť všetky