Elite / Monday Lovers

Copywriter

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané22.02.2021

Náplň práce

Sme uletení “punkáči”, silný kolektív a beznádejní Monday Lovers. Sme Elite a do nášho kreatívneho tímu hľadáme skúseného copywritera/-ku a.k.a. “majstra slovotepca” a.k.a. “majstra brusiča nápadov”, ktorý svojou vynaliezavou osobnosťou, životnými postojmi a láskou k práci zapadne do celkovej DNA našej agentúry.

Kto sme a čo robíme?

Sme fullservisová reklamná agentúra poskytujúca komplexné reklamné a marketingové riešenia - ATL, BTL, digitálne kampane aj návrhy nových identít. V našom portfóliu máme klientov ako Orange, Slovnaft, Harmony, Bioderma, Baumit, Hubert, Mionetto, Nadácia ZSE a iných. Zároveň sme aktívnou súčasťou viacerých kreatívnych projektov, v rámci ktorých pomáhame malým a stredným značkám rásť.

Koho vlastne hľadáme?

Hľadáme šikovných digitálnych copywriterov, reklamných nadšencov, ktorí rozumejú digitálnemu marketingu a s prehľadom ovládajú idea making a tvorbu kreatívnych textov. Pokiaľ máš predošlé skúsenosti v reklame a “drive” neustále vytvárať, vylepšovať a učiť sa nové veci, hľadáme práve teba!

Požiadavky

Aké by mali byť tvoje “soft-skills”?

• Príjemné a komunikatívne vystupovanie
• Prirodzenosť a schopnosť tvoriť idey a insighty
• Organizáčné schopnosti a time-management
• Prehľad v digitálnom marketingu a reklame
• Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• Spoľahlivosť a zodpovednosť
• Schopnosť hľadať riešenia

Aké by mali byť tvoje “hard-skills”?

• Orientácia v ATL, BTL a digitálnom marketingu
• Schopnosť prinášať originálne nápady a insighty
• Skúsenosť s tvorbou kreatívnych textov a sloganov
• Písanie krásnych a zrozumiteľných prezentácií
• Prehľad v slovenskej a zahraničnej reklame
• Gramatická obozretnosť

Ponúkame

Čo to znamená stať sa jedným z nás?

• Získaš skúsenosti s novými klientmi
• Vyskúšaš si prácu s novým kreatívnym tímom
• Rozšíriš svoje portfólio o nové zaujímavé projekty
• Naučíš sa nové veci a zdokonalíš svoje “skills”
• Vyskúšaš si prácu na interných projektoch
• Zúčastníš sa zaujímavých konferencií a školení
• Nájdeš si super kolegov/kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

• Firemný notebook aj na súkromné účely
• Firemný merch a “štartovací balík”
• Pravidelné agentúrne teambuildingy
• Pravidelný pitný režim (káva a iné nápoje)
• Pravidelný prísun vitamínov (ovocie)
• Raz týždenne “sladké prekvapenie”
• Spoločné firemné raňajky
• Agentúrne párty a akcie
• Multisport karta
• Firemný bufet

Potrebuješ zmenu alebo hľadáš nové pracovné príležitosti? Pošli nám svoje CV a my sa budeme tešiť na naše spoločné stretnutie. :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top