Elite / Monday Lovers

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané19.11.2020

Náplň práce

Sme silný kolektív a beznádejní Monday Lovers. Sme Elite a do nášho kreatívneho tímu hľadáme account managera - človeka - ktorý svojou osobnosťou, životným postojom, láskou k práci a vynaliezavosťou zapadne do celkovej DNA našej agentúry.

Kto sme a čo robíme?

Sme fullservisová reklamná agentúra, čo znamená, že robíme všetko, ale úplne všetko - offline, online, weby, aplikácie, kampane aj nové identity. Staráme sa o klientov ako Slovnaft, Harmony, Bioderma, Baumit, Tesco Mobile, Nadácia ZSE a iných. Zároveň máme prsty aj v rôznych kreatívnych projektoch, v rámci ktorých pomáhame stredným a malým značkám rásť.

Koho vlastne hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme vysoko-organizovaného všemocného strážcu procesov, ktorý by posilnil naše accountské oddelenie. Zachovať pokoj v krízových momentoch a ešte aj vtedy vedieť vyčarovať úsmev, ktorý by rúcal bariéry nepochopenia, vyžaduje skúsenosť - min. 1 rok na podobnej pozícii. Ak je však tvojou doménou digitálny marketing a reklama a máš skúsenosti s riadením procesov týkajúcich sa produkcie videí - čítaj ďalej!

Požiadavky

Spoznávaš sa? Možno si to práve ty!

Každý deň pred spaním plánuješ následujúci deň. O všetkom máš prehľad a skôr ako si pripravíš rannú kávu, prečítaš si svoje e-maily. Pri vychutnávaní svojej kávy s nadšením tlmočíš zadanie svojím kolegom kreatívcom. Presúvaš sa na stretnutie, na ktoré sa už nedočkavo tešíš a v hlave si prechádzaš finančný plán a možnosti kampane. Podávaš si ruku s klientom, usmievaš sa, so záujmom komunikuješ, prezentuješ a pôsobíš sebaisto. Situácie máš pod kontrolou, a keď ide do tuhého, rázom je z teba profesionálny vyjednávač. Pre ľudí mimo branže si možno “zvláštny”, no pre nás si dokonalý!

Aké by mali byť tvoje “soft-skills”?

• Príjemné a sebaisté vystupovanie
• Komunikačné a prezentačné schopnosti
• Perfektná organizácia a time-management
• Prehľad v digitálnom marketingu a reklame
• Maximálna spoľahlivosť a zodpovednosť
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Vyjednávačská povaha

Aké by mali byť tvoje “hard-skills”?

• Minimálne 1 rok skúsenosti na podobnej pozícii
• Znalosť digitálneho marketingu a reklamy (výhodou)
• Skúsenosti s e-mailom a internými CRM systémami
• Práca s tabuľkami a účtovníckym softvérom (výhodou)
• Fakturácia a tvorba cenových ponúk
• Znalosť Google Analytics (výhodou)
• Schopnosť hľadať riešenia

Ponúkame

Čo to znamená stať sa jedným z nás?

• Získaš skúsenosti s veľkými klientmi
• Obohatíš portfólio o zaujímavé projekty
• Naučíš sa nové veci a zdokonalíš svoje “skills”
• Vyskúšaš si prácu na interných projektoch
• Zúčastníš sa zaujímavých konferencií a školení
• Nájdeš si super kolegov/kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

• Homeffice
• Odviazané teambuildingy
• Pitný režim a kávy, čo ti hrdlo ráči
• Pravidelný prísun vitamínov (ovocko)
• Raz týždenne sladké “prekvapko”
• Spoločné firemné raňajky
• Firemné párty a akcie
• Multisport karta
• Firemný bufet

Na čo ešte čakáš? Pošli CV, bookni stretko a hybaj ku nám na kávu.