Elite / Monday Lovers

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1300 €

Úroveň

Pridané12.02.2021

Náplň práce

Sme Elite Monday Lovers a do nášho tímu hľadáme skúseného account managera - človeka - ktorý svojou osobnosťou, efektívnym prístupom a láskou k práci zapadne do celkovej DNA našej agentúry.

Kto sme a čo robíme?

Sme fullservisová reklamná agentúra poskytujúca komplexné reklamné a marketingové riešenia. Vo svojom portfóliu máme klientov, ako Orange, Slovnaft, Harmony, Bioderma, Hubert, Mionetto, Baumit, Nadácia ZSE a iných. Zároveň sme aktívnou súčasťou viacerých kreatívnych projektov, v rámci ktorých pomáhame stredným a malým značkám rásť.

Koho vlastne hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme skúseného, vysoko-organizovaného človeka - account managera - ktorý by posilnil naše accountské oddelenie. Predovšetkým by to mal byť reklamný nadšenec so zmyslom pre ATL, BTL a digitálny marketing, ktorý už má predošlé skúsenosti s reklamnou produkciou a klientskou správou na podobnej pozícii minimálne 3 roky.

Požiadavky

Aké by mali byť tvoje “soft-skills”?

• Príjemné a sebaisté vystupovanie
• Komunikačné a prezentačné schopnosti
• Perfektná organizácia a time-management
• Prehľad v digitálnom marketingu a reklame
• Maximálna spoľahlivosť a zodpovednosť
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Schopnosť hľadať riešenia
• Vyjednávačská povaha

Aké by mali byť tvoje “hard-skills”?

• Minimálne 3 roky skúsenosti na podobnej pozícii
• Znalosť a orientácia v ATL, BTL a digitálnom marketingu
• Skúsenosti s manažovaním reklamnej produkcie
• Organizácia práce a práca s CRM systémami
• Fakturácia a tvorba cenových ponúk
• Komunikácia

Ponúkame

Čo to znamená stať sa jedným z nás?

• Získaš nové skúsenosti s novými klientmi
• Obohatíš svoje portfólio o zaujímavé projekty
• Naučíš sa nové veci a zdokonališ svoje “skills”
• Vyskúšaš si prácu na interných projektoch
• Zúčastníš sa zaujímavých konferencií a školení
• Nájdeš si super kolegov/kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

• Firemný notebook, telefón aj na súkromné účely
• Firemný merch a “štartovací balík”
• Pravidelné agentúrne teambuildingy
• Pravidelný pitný režim (káva a iné nápoje)
• Pravidelný prísun vitamínov (ovocie)
• Raz týždenne “sladké prekvapenie”
• Spoločné firemné raňajky
• Firemné párty a akcie
• Firemný HOPIN Taxi účet
• Multisport karta
• Firemný bufet

Potrebuješ zmenu alebo hľadáš nové pracovné príležitosti? Pošli nám svoje CV a my sa budeme tešiť na naše spoločné stretnutie.