Go back Späť
Kreatívci

Junior Social Media & Graphic Designer

electronic-star

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: od 500 €

Dátum pridania: 23.10.2019

Hľadáme niečo výnimočné! Výnimočná pozícia pre výnimočného človeka.
Zaujíma ťa social media marketing, ale rád sa hráš aj s photoshopom? Stále nevieš, ktorým smerom sa uberať?
U nás si vyberať nemusíš a môžeš sa venovať obom. Máme pre teba ponuku, ktorá sa len tak neodmieta. Potrebujeme človeka, ktorý vie pripraviť social media príspevky vrátane grafiky, vie si ich naplánovať a aj nahodiť.

Sme globálny e-commerce predajca a výrobca spotrebiteľských produktov pôsobiaci v Európe, Ázii a Severnej Amerike. Staň sa súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti a nazbieraj skúsenosti, o ktorých si ani nesníval.

Náplň práce

Požiadavky

Ponúkame

Máme pre teba aj benefity, lebo si tvoju námahu ceníme:

Mám záujem

electronic-star má aktuálne 2 pracovné ponuky

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku