Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Freelance

Plat: 1500 — 1700 €

Dátum pridania: 08.11.2019

Sme globálny e-commerce predajca a výrobca spotrebiteľských produktov pôsobiaci v Európe, Ázii a Severnej Amerike. Staň sa súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti a nazbieraj skúsenosti, o ktorých si ani nesníval.

Náplň práce

Hľadáme skúseného arťáka do nášho marketingového tímu, ktorý posunie naše kampane a vizualitu e-shopu na ďalší level. Dostaneš u nás široký priestor na sebarealizáciu a budeš súčasťou tímu šikovných marketérov z reklamného a mediálneho biznisu.

Ak si sa v tejto ponuke našiel a chceš sa k nám pridať, tešíme sa na stretnutie. Pošli nám svoj životopis a nezabudni pribaliť ukážky tvojej práce.

Požiadavky

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Premiere Pro - pokročilý
HTML - základy
CSS - základy

vizuálne cítenie, precíznosť
kreativita a zodpovedný prístup k zadaniam
marketingové zmýšľanie, ideamaker a problemsolver v jednom
schopnosť pracovať samostatne aj v rámci kolektívu
nutnosť ovládania programov Photoshop, Illustrator, InDesign
prax v reklamnej agentúre je výhodou
znalosť práce s videom je taktiež výhodou
nemala by Ti chýbať pokročilá angličtina
veselá a komunikatívna povaha
výhodou je Adobe Lightroom , ako aj User Experience pre web dizajn

Ponúkame

Máme pre teba aj benefity, lebo si tvoju námahu ceníme:

zamestnanecká zľava na všetky naše produkty
Multisport karta
Fruit bar, snack bar, tea bar, coffee quality
chill out zone: Billiard, playStation, Masážne kreslo
príspevky pri výnimočných príležitostiach
jazykové vzdelávanie

Mám záujem

electronic-star má aktuálne 2 pracovné ponuky

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku