Effectix.com

PPC špecialista pre prémiovú agentúru

FormaFull-time

Plat1100 — 1600 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.05.2021

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Viac o nás tu: https://www.tesimesanaspolupracu.sk/

Pozrite sa tam aj na naše netradičné HR video, ktoré vám o nás povie viac.

Náplň práce

Si analytický typ a vieš čítať v dátach? Vieš nastaviť remarketingové publiká pre e-shop, nielen v teoretickej rovine? Máš rád rôznorodú prácu a chceš spoznávať fungovanie biznisu v rôznych odboroch?

Pridaj sa k nám do tímu PPC nadšencov!

Čo bude tvojou úlohou?

Ako konzultant budeš okrem iného vytvárať a spravovať online reklamné kampane v Google Ads (ako sa hovorí od A po Z). Taktiež sa budeš starať o rozvíjanie projektov u aktuálnych aj nových klientov a musíš si vedieť obhájiť výsledky svojich kampaní. V úzkej spolupráci s našimi seniormi sa budeš podieľať aj na veľkých projektoch a pravidelne si budete zdieľať svoje know-how.

Požiadavky

  • Záujem o online marketing a túžba sa v ňom neustále zlepšovať
  • Perfektne zvládnutý slovenský jazyk
  • Skúsenosti s Google Ads
  • Samostatnosť aj bezproblémové fungovanie v tíme

Výhodou je:

  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Orientácia v marketingu
  • Skúsenosti z digitálnej agentúry prípadne z práce na strane klienta

Ponúkame

Staneš sa stabilnou súčasťou tímu marketingových profesionálov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi naprieč roznymi odbormi. Podľa pandemickej situácie je v budúcnosti aj možná stáž vrámci CEE Digital Alliance.

Budeš členom súdržného tímu, ktorý spoločne smeruje za naplnením veľkých cieľov.

Ponúkame fixný plat a mesačné bonusy z dosiahnutého obratu firmy. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

Budeš mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:

  • Vážime si jeden druhého
  • Problémy nezamlčujeme, ale riešime
  • Sme spoľahliví a zodpovední
  • Sme tu pre našich zákazníkov
  • Jediná spolupráca je férová ​​spolupráca
  • Sme aktívni
  • Myslíme na budúcnosť
  • Sme česko-slovenská firma
  • Chceme byť najlepší!

Máš pocit, že zdieľate naše hodnoty a mohlo by sa ti u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na tvoj životopis v slovenskom jazyku a motivačný list, ktorým nás presvedčíš, že práve ty si tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.