+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Senior PPC Špecialista

effectix.com

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1400 €

Dátum pridania: 15.03.2020

Sme digitálna agentúra, kľúčový partner Google, ktorá so svojím 48-členným tímom v Česku a na Slovensku (Praha, Bratislava) už viac ako 10 rokov poskytuje služby v oblasti komplexnej správy on-line marketingu. Našim klientom navrhujeme kvalitné riešenia, ktoré pomáhajú v napredovaní ich biznisu. Patria medzi nich napríklad známe značky ako DECATHLON, Up-Slovensko a iné.

Náplň práce

Hľadáme áčkového hráča, ktorý sa dokáže samostatne starať o zverených klientov v rámci Google Ads. Dokáže pomôcť kolegom pri veľkých tendroch a dokáže prichádzať s nápadmi, ako posunúť klienta ďalej. Nehľadáme priemerného PPC špecialistu, hľadáme seniora s možnosťou stať sa teamleadrom.

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 26 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka