Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior / Senior PHP developer

eFabrica

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 3000 eur

Dátum pridania: 08.03.2019

Sme progresívna firma vyskladaná z profesionálov s 10 a viac ročnými skúsenosťami.
Nehráme sa na byrokraciu - snažíme sa vytvoriť čo najlepšie podmienky na prácu a nezaťažovať programátorov zbytočnými poradami - na projektové riadenie používame Trello a JIRA.
Sústredime sa hlavne na náš produkt - Contento CMS - publikačnú platformu novej ganerácie postavenú na princípoch mikroservisov.
Contento CMS používajú televízie, rádia, vydavateľstvá a veľké mediálne domy - čo robí našu prácu oveľa viac zaujímavou.
Produkt ako taký nebude hotový nikdy - chceme ho stále vylepšovať a prinášať advanced features, ktorými sa chceme odlíšiť od konkurencie.
Nových klientov nehľadáme iba na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Náplň práce

Hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa neboja nových výziev a majú chuť rásť spolu s nami.
Zodpovedných kolegov, ktorí vedia zamakať aj zabaviť sa.
Ľudí, ktorí budú zdieľať rovnaké hodnoty ako my.
Vyskillovaných makačov, ale nepohrdneme ani juniorom, ktorý má chuť učiť sa.

Požiadavky

Sme čisto webdeveloperská firma, snažíme sa robiť poctivú robotu najlepšie ako vieme.
Používame technológie, ktoré nám prácu uľahčujú a spríjemňujú. Väčšinu veci vyvíjame v PHP (pracujeme vždy s najnovšou verziou), najobľúbenejší framework väčšiny našich programátorov je Nette, ale máme aplikácie aj v Laraveli, Symfony, prípadne iných frameworkoch / jazykoch (Ruby, Node.js).
Našou filozofiou je držat veci čo najjednoduchšie a neprogramovať uz naprogramované. Vyvíjame čo najmenšie aplikácie / služby a pridanú hodnotu vidíme v ich spájaní.
Používané technológie - MySQL, PostgreSQL, ElasticSearch, InfluxDb, Redis, RabbitMQ, nginx a kopu dalších :-)
Produkčné servery, ale aj lokálne virtuálky si provisionujeme cez Ansible. Všetko verzionujeme cez Git a navzájom si kód kontrolujeme cez merge requesty.
Niektorí sa snažia programovať TDD štýlom, ale nenútime nikoho do techník, ktoré používať nechce.
Operačný systém, IDE, editor si musí zvoliť programátor sám tak, aby bol čo najproduktívnejší.
Pravidelne prispievame do open source komunity a delíme sa know how.
Nikto učený z neba nespadol, preto si nelám hlavu ak niektoré technológie nepoznáš. Radi ťa to naučíme.

Ponúkame

Prácu v priateľskom kolektíve v priateľskej atmosfére.
Flexibilnú pracovnú dobu - primárne nás viac zaujíma či máš tasky hotové načas, ako to, kedy a kde si ich urobil.
Prácu na zaujímavých projektoch, ktoré väčšinou hýbu slovenským aj zahraničným internetom.
Školenia, účasť na odborných konferenciách, možnosti vzdelávať sa a profesne rásť.
Pravidelný pitný režim (vieme programovať aj bez nealka) :-).
Bowling, lezenie na umelej stene, lístky na športové a kultúrne podujatia, teambuildingy, ...
Možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer, alebo faktúrovať.
Platové ohodnotenie podľa skúsenosti uchádzača - od 1.500 EUR vyššie.