Go back Späť
Marketéri

Performance špecialista

Echo

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1600 eur

Dátum pridania: 04.06.2019

Sme Echo, mladá reklamná agentúra momentálne so 7 členmi. Pracujeme s klientmi ako Alpha Medical, Therese, Ariva, Aranburu, Ľúbivé, Mabo, Visit Liptov, Človek v ohrozenía ďalšími.

Viac info o nás nájdeš na https://www.ideasbyecho.sk/

Náplň práce

Hľadáme ďalšieho full-time performance špecialistu, ktorý bude, ako inak, plánovať, boostovať a analyzovať kampane v reklamných systémoch Google Ads, Facebook Ads, AdBoost a ďalších.

Okrem toho budeš analyzovať dáta v Google Analytics, Facebook Analytics a vizualizovať ich v Data Studio. Ak bude treba, tak si sledovanie dát nastavíš v Google Tag Manageri alebo pripravíš zadanie pre developera.

Požiadavky

Si samostatný, chceš sa učiť, nemáš problém spolupracovať s ostatnými a chápeš že kreatíva s výkonom idú ruka v ruke. Máme veľa e-commerce projektov a hľadáme niekoho, kto má skúsenosti v tejto oblasti.

Nehľadáme iba klikača, súčasťou tvojej práce bude aj plánovanie kampaní spolu s kreatívnym oddelením, reportovanie a konzultácie s klientom.

Ponúkame

Ponúkame ti slobodu v práci. Rastieme rýchlo a môžeš sa u nás realizovať, navrhovať zmeny, vzdelávať sa. Budeme len radi, ak prinesieš niečo, čo agentúru a našich klientov posunie ďalej.

Mám záujem

Mám záujem