Go back Späť
Marketéri

Junior Stážista do PPC oddelenia

ecake

Mesto: Bratislava

Typ: Internship

Plat: 300 — 400 eur

Dátum pridania: 03.06.2019

Si zapálený pre online marketing a máš chuť a odvahu bojovať v online priestore o výsledky pre našich klientov? Slová impresia, konverzia či retargeting nečítaš prvýkrát v živote a vieš čo znamenajú? Chceš si vyskúšať prácu v online agentúre? Prihlás sa na stáž do našej agentúry v Ružinove s niekoľkými terasami a grilom (a v zime chystáme aj súkromné klzisko :P).

Náplň práce

Postupné naberanie skúseností od tvojich kolegov
Správa a kontrola zverených účtov našich klientov
Postupná optimalizácia kampaní
Príprava reportov

Požiadavky

ak nemáš skúsenosti, máš za sebou aspoň kurz Google Digitálna Garáž (ďalšie certifikáty Google sú len výhodou)
Rozhranie Google Ads a Google Analytics si aspoň raz vyskúšal a základné informácie a metriky si vieš dohľadať
vieš že 2+2 ≠ 9 a ovládaš základné funkcie v Exceli
organizácia vlastnej práce a dobrý time management ti nerobí problém
vieš si stanoviť ciele a dodržať ich
chceš sa neustále zlepšovať a rásť
rozumieš bez problémov po Anglicky

Ponúkame

skvelé prostredie, kde sa ti bude dobre pracovať
odovzdanie našich cenných skúseností a vedomostí
množstvo interných (aj exkluzívnych) vzdelávacích materiálov
testovanie noviniek a beta verzií v Google Ads
zasvätenie do magického sveta programatického nákupu, ktorý je na vzostupe
zaujímavé projekty pre veľkých klientov
možnosť osobného rastu a rozvoja svojich zručností
prácu v dynamickom prostredí, ktoré ide s dobou
skúsených kolegov, ktorí ti radi pomôžu
poobedný chill na našich 3 slnečných terasách
odmenu závislú od tvojich skúseností
po ukončení stáže možnosť získania TPP

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis spolu so správu, prečo by sme mali prijať práve teba. Ak nás tvoj mail osloví, pozveme ťa na osobný pohovor a čoskoro snáď budeme kolegovia. :)

Mám záujem

Mám záujem

ecake má aktuálne 3 pracovné ponuky