Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Social Manager

ecake

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 900 €

Dátum pridania: 31.05.2019

Do nášho ecake tímu hľadáme Junior Social Managera, ktorého baví svet sociálnych médií a vždy si rád prečíta novinky zo sveta online marketingu. Hľadáme priateľského človeka s dobrou gramatikou a plným šuflíkom nápadov. Zn. Šuflík dodáme.
Okrem social media u nás môžeš spoznať prácu ostatných online špecialistov, ktorí pre našich klientov poskytujú komplexné služby digitálnej full-servis agentúry. V portfóliu máme klientov z rôznych segmentov, medzi ktorými si určite nájdeš svoju srdcovku.

Ak chceš byť v budúcnosti odborník v oblasti online marketingu, tak potom táto pozícia je pre teba tá pravá. Hľadáme človeka na full-time, ale nebránime sa ani šikovnému stážistovi.

Náplň práce

Budeš mať na starosti:

Požiadavky

Naše očakávanie:

Ponúkame

Čo ti ponúkame:

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis spolu so správu, prečo by sme mali prijať práve teba. Ak nás tvoj mail osloví, pozveme ťa na osobný pohovor a čoskoro snáď budeme kolegovia. :)

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku