Go back Späť
Dizajnéri

Junior Art Director

ecake

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 eur

Dátum pridania: 31.05.2019

Do nášho ecake tímu hľadáme full-time Junior Art Directora, ktorého baví kreatívny svet online marketingu. Hľadáme priateľského človeka s dobrými nápadmi, ktorý nás ohúri prehľadom v reklame.

Okrem artdajrektingu u nás môžeš spoznať prácu aj ostatných online špecialistov, ktorí pre našich klientov poskytujú komplexné služby digitálnej full-servis agentúry. V portfóliu máme klientov z rôznych segmentov, medzi ktorými si určite nájdeš svoju srdcovku. :)

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám správu prečo máme vybrať práve teba a pripoj aj svoj životopis. Ak nás tvoj mail osloví, pozveme ťa na osobný pohovor a možno čoskoro budeme kolegovia. :)

Náplň práce

Budeš mať na starosti:

Požiadavky

Naše očakávania:

Ponúkame

Čo ti ponúkame:

Mám záujem

Mám záujem

ecake má aktuálne 3 pracovné ponuky