ecake, s. r. o.

Art Director

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané09.01.2020

Sme fullservisová digitálna agentúra so sídlom v Bratislave a s online marketingom pomáhame značkám už od roku 2011. Špecializujeme sa na komplexný online marketing – stratégiu, výkonnostné kampane, sociálne siete, budovanie značky aj komunikáciu. Neustále sledujeme novinky a svoju prácu robíme z presvedčenia. In digital we trust.

Náplň práce

· vytváranie ideových a vizuálnych konceptov reklamných kampaní primárne v online
· tvorba online marketingových vizuálov, infografík, newsletterov, výroba bannerov
· príprava podkladov pre weby
· príprava, strih a postprodukcia videí
· vytváranie a finalizácia rôznych tlačových formátov

Požiadavky

· nadšenie pre online marketing, ideálne prax z prostredia digitálnych agentúr
· kreativita a orientácia v online trendoch
· samostatnosť, ale aj ochota pracovať v tíme
· estetické cítenie, schopnosť pochopiť klientove vnímanie
· pokročilá znalosť Adobe Ps, Ai, Id, Ae
· anglický jazyk

Ponúkame

· kreatívnu prácu na veľkých i menších projektoch
· plat zodpovedajúci schopnostiam a praxi
· možnosť osobného rastu a rozvoja svojich zručností
· prácu v dynamickom prostredí, ktoré ide s dobou
· priateľskú atmosféru bez ťažkej formality
· školenia, teambuildingy, odmeny, domáce aj zahraničné konferencie