E.bot Technology

Client Service Manager

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.10.2021

Náplň práce

Rád komunikuješ s ľuďmi a zároveň máš pozitívny vzťah ku technológiám?

Staň sa osobou, ktorá efektívnou komunikáciou s klientami prepojí ľudí s našou technologickou novinkou a pozdvihne ich live či virtuálne zážitky na úplne nový level.
Čo bude tvoja náplň práce?
client service
zadávanie contentu na platformu
komunikácia s IT oddelením
nastavenie platformy tak, aby event bol zážitkom pre všetkých

Požiadavky

zmysel pre detail
vytrvalosť
schopnosť sprostredkovať IT informácie
dobrá znalosť excelu
organizačné schopnosti
znalosť anglického jazyka - excellent
kolegiálny, priateľský a proklientsky orientovaný prístup

Ponúkame

mladý kolektív ľudí
práca v dynamickom Start-upe, jedinečnom svojim zameraním
práca s najprestížnejšími spoločnosťami, agentúrami a značkami
práca s inovatívnymi technologickými riešeniami, ako je napríklad umelá inteligencia pre konverzáciu a riadenie udalostí