Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Obchodný a marketingový manažér

Dunajská brána, Hotel Danubia Gate

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1400 eur

Dátum pridania: 12.06.2019

Hotel Danubia Gate Bratislava poskytuje moderné a komfortné ubytovanie v centre Bratislavy. Hotel ponúka v rámci svojich služieb reštauráciu, kde si môžu hostia vychutnať skvelé raňajky a chutné obedové menučka.

Náplň práce

• Maximalizovať tržby hotela a hotelovej reštaurácie
• Plnenie obchodných a strategických cieľov
• Starostlivosť o stálych klientov, akvizícia nových klientov v rámci SR i zahraničia
• Spracovanie cenových ponúk
• Vedenie obchodných rokovaní
• Monitoring trhu, konkurencie
• Rôzne marketingové a PR aktivity pre hotel aj reštauráciu
• Kooperácia a koordinácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Hospodárska korešpondencia - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Adobe Photoshop - základy
Microsoft Word - expert

Ponúkame

Prácu v mladom kolektíve s možnosťou ďalej rásť a rozvíjať sa.