HOTEL DRUŽBA

Marketing projektový manažér

MestoDemänovská dolina -Jasná

FormaFull-time

Platod 2050 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané27.01.2022

SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA **** since 1963, top wellness a congress hotel v Nízkych Tatrách. Koho hľadáme? Máte skúsenosti z reklamných agentúr a trúfate si organizovať a viesť marketingovú stratégiu jedného z najväčších hotelov v Nízkych Tatrách? Ste aktívny a pracujete samostatne? Hľadáme človeka, ktorý nemá len organizačné schopnosti, ale dokáže aj správne vyhodnocovať zvolené nástroje a robiť efektívne zmeny. Ste z polovice extrovertný organizačný typ a z tej druhej presvedčený analytik? Potom hľadám práve Vás.

Náplň práce

  • Príprava a implementácia marketingovej stratégie
  • Efektívne prerozdelenie budgetu určeného na propagáciu
  • Zadávanie a prerozdelenie úloh externému marketingovému tímu
  • Tvorba a realizácia offline a online kampaní
  • Vedenie a dohľad nad projektom nového webu hotela
  • Vyhodnotenie efektivity kampaní a následná optimalizácia
  • Koordinácia prípravy a výroby propagačných materiálov a inzercie

Požiadavky

  • Skúsenosti s vedením marketingových projektov a vedením tímu ľudí
  • Základné znalosti SEO, PPC, Wordpress, Google Analytics a s plateným obsahom na sociálnych sieťach
  • Schopnosť efektívne vyhodnocovať dosah a účinnosť kampaní a snaha o neustále zlepšovanie
  • Kreativita, silné organizačné schopnosti, výborný “time manažment” a zmysel pre zodpovednosť
  • Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii min. 2 roky

Ponúkame

Možnosť odborného vzdelávania.
Zaujímavý program bonusov a zamestnaneckých výhod.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top